1. Przeżywamy XII Niedzielę Zwykłą. Dzisiaj z racji Dnia Ojca modlimy się w intencji naszych ojców. Dla żyjących wypraszamy obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane w ubiegłą niedzielę na tacę oraz za ofiary indywidualne na prace remontowe i potrzeby naszej Parafii. Niech Dobry Bóg błogosławi wszystkim darczyńcom.

Intencje Mszy św. na najbliższy tydzień:

W niedzielę Trójcy Przenajświętszej na Mszy Św. o godz.12.00, pod przewodnictwem Ks. Prałata Eugeniusza Cebulskiego miało miejsce ustanowienie dziesięciu nowych ministrantów. Po kilku miesiącach przygotowania do grona ministrantów, zostali włączeni: Oskar Bączek, Bartłomiej Buk, Patryk Chrabąszcz, Adam Grzesik, Filip Kułaga, Antoni Podgurski, Kamil Sobieniowski, Jacek Szot, Jan Tyl i Grzegorz Wieniewski.

W sobotę 15 czerwca na Mszy św. o godz. 18.30 nasza Kolegiata gościła znakomitego Gościa: Ks. Arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego, Metropolitę Lwowskiego, Sekretarza Papieża Polaka, świadka jego świętego życia. Po uroczystym wejściu Ks. Arcybiskup przekazał naszej Parafii na ręce Ks. Prałata Eugeniusza Cebulskiego Relikwie I stopnia św. Jana Pawła II.

W czwartek, 13 czerwca, na Mszy św. o godz. 9.30 Ks. Kanclerz Mariusz Karaś poświecił Sztandar Szkoły Podstawowej nr 13 w Jaworznie. Uroczystą Mszę św. pod przewodnictwem Ks. Kanclerza koncelebrowali: Ks. Prałat Eugeniusz Cebulski, Ks. Stanisław Janicki i Ks. Tomasz Pasternak. Na tej wyjątkowej Eucharystii zgromadziła się całą społeczność Szkoły Podstawowej nr 13 z Dyrekcją i Gronem Pedagogicznym na czele.

1. Przeżywamy uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Jest to trzecia niedziela miesiąca, ofiary składane na tace są przeznaczone na dalsze prace remontowe przy naszej świątyni.

2. Również dzisiaj o godz. 14.00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego.