Kolędowy występ

Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii. Odwiedzając rodziny spotykamy się z ogromną życzliwością i gościnnością. Zaskakują nas bardzo często dzieci, które przepięknie prezentują przed nami swoje umiejętności religijno - artystyczne, recytując modlitwy i wiadomości katechizmowe, a także śpiewając kolędy i piosenki religijne.

Dodatkowy termin Kolędy

Dobiega końca Wizyta Duszpasterska – Kolęda w naszej parafii. Osoby, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć kapłana z wizytą duszpasterską w wyznaczonym czasie, a mają życzenie, aby taka wizyta się odbyła proszone są o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Wizyta ta odbędzie się w piątek i sobotę - 26 i 27 stycznia.

Spotkanie opłatkowe KŻR

W niedzielę, 14 stycznia, w godzinie Miłosierdzia Bożego rozpoczęło się spotkanie opłatkowe Kół Żywego Różańca przy naszej Parafii. Ks. Prałat Eugeniusz Cebulski najpierw w dolnym kościele modlił się Koronką do Bożego Miłosierdzia za wszystkie siostry i wszystkich braci różańcowych, a później w sali ks. Kowalczyka poświęcił opłatki i złożył życzenia.

Program wizyty duszpasterskiej - KOLĘDA '2018

22. 01 2018 (Poniedziałek)

Od godz. 14.00

3. ul. S.F. Mazur 1 (1-60).

4. ul. Nosala 3 (1-60).

7. ul. Gliniana 6 (46-90).

Zapraszamy na wspólne kolędowanie

W niedzielę 28 stycznia zapraszamy wszystkich naszych parafian oraz gości do wspólnego kolędowania w naszej kolegiacie. Zapisy osób chętnych do występu przyjmuje ks. Adrian. Zwieńczeniem wszystkich występów będzie koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry Przede Wszystkim Rozrywkowej  w składzie: Radosław Mokrus - instrumenty klawiszowe, Dawid Główczewski - saksofony, Paweł Pawłowski - gitary, Marcin Grzybek - bas, Rafał Mazur - instrumenty perkusyjne, oraz Aleksandra Stano i ks. Adrian - wokal. Towarzyszyć im będzie nasza parafialna scholka. Serdecznie zapraszamy. Patronat nad koncertem objął Prezydent Jaworzna - Paweł Silbert.

Kolęda u Duszpasterzy Kolegiaty

W niedzielę po wspólnym kolędowaniu z Zespołem Pieśni i Tańca "Śląsk" Ks. Biskup Ordynariusz Grzegorz Kaszak udał się z wizytą duszpasterską na Plebanię. Poświęcił mieszkania księży oraz modlił się o Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla nich.

Tuesday the 23rd. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©