Wizyta duszpasterska '2020

27.01.2020 (poniedziałek)

Od godz. 15:00

4. ul. Zacisze – domy prywatne, następnie blok nr 1,3,5.

5. ul. Gliniana 7 (1-30), oraz  Gliniana 10 (1-30)

Ks. Biskup z wizytą duszpasterską u Kapłanów z Kolegiaty

Przy okazji Orszaku Trzech Króli Ks. Biskup Ordynariusz Grzegorz Kaszak, w ramach tegorocznej Kolędy, odwiedził wszystkich Księży pracujących w naszej Parafii z Ks. Prałatem Eugeniuszem Cebulskim na czele. Ks. Biskup poświecił kapłańskie mieszkania, pobłogosławił Duszpasterzom, a następnie krótko porozmawiał z mieszkańcami Plebanii.

Orszak Trzech Króli '2020

Już po raz drugi na Orszaku Trzech Króli w naszej Jaworznickiej Kolegiacie nie zabrakło Ks. Biskupa Ordynariusza Grzegorza Kaszaka, którego na Mszy św. o godz. 12.00 powitał Ks. Prałat Eugeniusz Cebulski i wprowadził w atmosferę tej wspaniałej uroczystości. Na Mszy św. zgromadziły się grupy parafialne i bardzo liczni parafianie i mieszkańcy Jaworzna.

Jasełka '2020

W niedzielę, 5 stycznia, po Mszy św. o godz. 16.00 w sali ks. Kowalczyka dzieci i młodzież ze Scholi i LSO przedstawiła nowoczesne jasełka, ale jakże wymowne w swej treści. Po krótkim przedstawieniu odbył się koncert kolęd, w którym uczestniczyła cała widownia zgromadzona na tegorocznych jasełkach.

Spotkanie opłatkowe KŻR '2020

W pierwszą niedzielę stycznia Ks. Prałat Eugeniusz Cebulski rozpoczął Koronką do Bożego Miłosierdzia spotkanie opłatkowe dla wszystkich Kół Żywego Różańca przy naszej Kolegiacie. Ks. Proboszcz złożył wszystkim siostrom i braciom różańcowym noworoczne życzenia, a potem każdy z każdym połamał się opłatkiem. Nie zabrakło również radosnego śpiewu naszych polskich kolęd.

Na przełomie roku 2019 i 2020

W ostatnim dniu 2019 roku Ks. Prałat Eugeniusz Cebulski wraz z Duszpasterzami Kolegiaty sprawował Mszę św. dziękczynną za każdy dzień Starego Roku z prośbą o Boże błogosławieństwo dla wszystkich Parafian na Nowy 2020 Rok. W czasie kazanie Ks. Proboszcz przedstawił sprawozdanie z pracy duszpasterskiej za 2019 rok oraz wydatków jakie poniosła nasz Parafia w mijającym roku.

Monday the 27th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©