Plan Wizyty Duszpasterskiej '2019

14.01.2019 (poniedziałek)

Od godz. 14:00

3. ul. 11 Listopada 4 (1-31) oraz 6 (1-36).

Spotkanie Opłatkowe KŻR '2019

Siostry i Bracia Różańcowi co miesiąc spotykają się na nabożeństwie związanym ze zmianą tajemnic różańcowych. W styczniu to spotkanie jest wyjątkowe. I tak było i w tym roku. Ks. Prałat Eugeniusz Cebulski poprowadził Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a następnie razem z opiekunem KŻR - Ks. Zbyszkiem w sali Ks. Kowalczyka rozpoczął spotkanie opłatkowe.

Imieniny Ks. Kacpra

W sobotę, 12 stycznia, Duszpasterze Kolegiaty pod przewodnictwem Ks. Prałata Eugeniusza Cebulskiego sprawowali Mszę św. w intencji Ks. Kacpra, który nosi imię jednego z trzech Mędrców ze Wschodu. Po Komunii św. Ks. Solenizant przyjął życzenia od Ks. Proboszcza, a następnie od Liturgicznej Służby Ołtarza i wspólnot parafialnych, których jest opiekunem.

Ks. Biskup z kolędą u Duszpasterzy Kolegiaty

Bezpośrednio po Orszaku Trzech Króli Ks. Biskup Ordynariusz Grzegorz Kaszak złożył wizytę duszpasterską na Plebani przy naszej Kolegiacie. Ks. Biskup odwiedził mieszkania Ks. Prałata i wszystkich Księży Wikariuszy oraz Pani Gospodyni. Modlił się i pobłogosławił wszystkich mieszkańców przy placu św. Jana 17 i 18.

Orszak Trzech Króli '2019

Tegoroczny Orszak Trzech Króli w naszej Jaworznickiej Kolegiacie był wyjątkowy, bowiem po raz pierwszy swoją obecnością zaszczycił nas Ks. Biskup Ordynariusz Grzegorz Kaszak, który przewodniczył Mszy św. o godz. 12.00 i wygłosił okolicznościowe kazanie. Oczywiście, jak zawsze, Czcigodnego Gościa powitał Ks. Prałat Eugeniusz Cebulski i wprowadził w atmosferę tej wspaniałej uroczystości. Na Mszy św. zgromadziły się władze miasta z Vice-Prezydent Panią Moniką Bryl na czele, przedstawiciele MCKiS, grupy parafialne, bardzo liczni parafianie i mieszkańcy Jaworzna.

Koncert Noworoczny '2019

Na Orkiestrę reprezentującą TAURON WYDOBYCIE S.A. zawsze można liczyć, nawet w czasie świąt Bożego Narodzenia. Uświetniła bowiem swoją obecnością zarówno Pasterkę, jak i Nowy Rok. Tradycyjnie po Mszy św. o godz. 12.00 dała krótki, ale piękny koncert przed plebanią naszej Parafii. Duszpasterze Kolegiaty wyrazili swoją wdzięczność, a Dyrygent złożył życzenia noworoczne wszystkim Kapłanom oraz życzenia imieninowe Ks. Prałatowi Eugeniuszowi Cebulskiemu.

Wednesday the 16th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©