Opiekunem grupy jest ks. Paweł Łajca, a prowadzącym p. Elżbieta Łazowska. Akcja Katolicka spotyka się w III czw. po Mszy św. wieczornej.

Opiekunem biblioteki jest Irena Walasek. 

Opiekunem duchowym chóru jest ks. Piotr Szczęsny.

Opiekunem dwóch kręgów Domowego Kościoła jest ks. Piotr Szczęsny a jednego kręgu jest ks. Tobiasz Mazur. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w różnym terminie po ustaleniu z parami skupionymi w kręgu.

Wspólnota Franciszkańskiego Zakonu Świeckich została erygowana 23 lutego 2020 r. Gromadzi dorosłych, którzy pragną żyć zasadami św. Franciszka. Spotkania formacyjne odbywają się w ostatnią niedzielę miesiąca w sali nr 3, po Mszy św. o godz. 12.00. Natomiast modlitewne spotkania mają miejsce w trzeci piątek miesiąca o godz. 15.00 w dolnym kościele. Asystentem miejscowej wspólnoty jest ks. Tobiasz Mazur.

Opiekunem wspólnoty jest ks. Tobiasz Mazur. Spotkania odbywają się w II środę miesiąca o godz. 17.00 w salce w dolnym kościele.

Koła Żywego Różańca gromadzą siostry i braci, którzy codziennie rozważają jedną, tę samą tajemnicę przez cały miesiąc. Zmiana tajemnic różańcowych następuje w pierwszą niedzielę miesiąca na nabożeństwie o godz. 16.00 (poza Wielkim Postem). Na czele każdego Koła stoi Zelatorka lub Zelator, którzy mają spotkania ze swym opiekunem - ks. Tobiaszem Mazurem w II piątek miesiąca o godz. 17.00 w sali nr 3. W ramach tych spotkań co jakiś czas mają miejsce projekcje filmów religijnych (przeważnie o godz. 16.30).

Opiekunem wspólnoty jest ks. Artur Pęksa. Zbiórki odbywają się w soboty w sali ministranckiej nr 4 w dolnym kościele. Kandydaci o 10.00, a starsi ministranci i lektorzy o 11.00. Więcej w filmie "Promo LSO - Kolegiata Jaworzno", który prezentujemy poniżej.

Opiekunem wspólnoty jest ks. Marcin Warta. Spotkania odbywają się w każdą środę po Mszy św. wieczornej (wyjątek -  III piątek miesiąca, kiedy jest adoracja).

Opiekunem Grupy Charytatywnej jest ks. Artur Pęksa, a prowadzącym Anna Hajduk. Grupa spotyka się w III wtorki każdego miesiąca o godz. 17.00

Opiekunem Poradni życia rodzinnego jest ks. Ks. Paweł Łajca, a prowadzącym Maria Kramarczyk.

Spotkania Oazy młodzieżowej odbywają się w piątki o godz. 19:00. Opiekunem jest ks. Mateusz Stanek.

Opiekunem wspólnoty jest ks. Piotr Szczęsny. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10.00 w salce w dolnym kościele.

Opiekunem wspólnoty jest ks. Tobiasz Mazur. Spotkania odbywają się w I wtorek miesiąca o godz. 17.00 w salce nr 3 w dolnym kościele

Opiekunem wspólnoty jest ks. Piotr Szczęsny. Spotkania odbywają się w II sobotę miesiąca od 15:00 do 18:00 w sali ks. Kowalczyka.