Ogłoszenia Parafialne 18 września 2022 r.
XXV Niedziela Zwykła

1. W kalendarzu liturgicznym: we wtorek wspomnienie świętych męczenników koreańskich Andrzeja, Pawła i ich Towarzyszy, w środę święto św. Mateusza Apostoła, w piątek
św. o. Pio.

2. Dziś Niedziela Dobrego Serca dla Parafii. Serdecznie dziękujemy wszystkim za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na wsparcie naszej parafii. Niech Bóg wynagradza Wam waszą dobroć i gotowość do pomocy.

3. Spotkanie Koła Misyjnego w środę o godz. 17.00.

4. W środę swoje imieniny obchodzi ks. Mateusz. Życzymy ks. solenizantowi wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej i polecamy jego osobę w modlitwie.

5. W piątek 23 września o godz. 19.00 w górnym kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców i uczniów z klas 8, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania

6. Za tydzień (25 września) w niedzielę, Msza św. o godz. 12.00 za Seniorów. Bezpośrednio po Eucharystii zapraszamy na koncert chóru „Sokół”.

7. W piątek, 30 września zapraszamy do udziału w czuwaniu w Sanktuarium Matki Bożej w Jaroszowcu. Wyjazd o godz. 19.00. Koszt: 25 zł. Zapisy przy wyjściu z kościoła na stoliku z prasą i kancelarii.

8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej zwłaszcza naszej gazetki parafialnej „Św. Wojciech”. W Gościu Niedzielnym kolejna płyta z Biblią Audio, natomiast w Niedzieli przeczytamy m.in. czy naprawdę sprawy wiary przestają mieć dla młodych znaczenie?

9. Tym, którzy w nadchodzącym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy serdeczne życzenia. Chorych parafian pozdrawiamy i zapewniamy o modlitwie. Obecnym na Mszy Świętej Parafianom i Gościom życzymy doświadczenia bliskości i pomocy naszego Pana w codziennym życiu.