Ogłoszenia Parafialne 7 sierpnia 2022 r.
XIX Niedziela Zwykła

1. W kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek święto rocznicy poświęcenia bazyliki katedralnej w Sosnowcu, we wtorek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, w środę święto św. Wawrzyńca, w czwartek wspomnienie św. Klary.

2. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 7.30, wyrusza Grupa Złota na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Przez całą dzisiejszą niedzielę w zakrystii można składać intencje, które chcemy polecić modlitwie pielgrzymów zdążający na Jasną Górę, a także złożyć ofiarę przeznaczoną na organizację pielgrzymki.

3. Przypominamy, że obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św.

4. W sobotę 13 sierpnia o godz. o 18.30 zapraszamy na Mszę Św. i Nabożeństwo Fatimskie.

5. W przyszłą niedzielę (14 sierpnia), na Mszy św. o godz. 12.00, będziemy dziękować s. Danucie Darosz, za 12 letnią posługę przy naszej parafii i prosić dla niej o potrzebne łaski i Boże bł. na nowej placówce. Zapraszamy do licznego udziału.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. 

7. Obchodzącym imieniny, urodziny, jubileusze w tym tygodniu składamy serdeczne życzenia. Chorych parafian pozdrawiamy i zapewniamy o modlitwie. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzymy, aby wakacje były miłym wypoczynkiem, czasem pełnym dobra i wzrostu duchowego. Nie zapominajmy o modlitwie i niedzielnej Mszy świętej.