Ogłoszenia Parafialne 31 lipca 2022 r.
XVIII Niedziela Zwykła

1.W kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, w czwartek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, w sobotę święto Przemienienia Pańskiego.

2. Przypominamy, że w czasie wakacji w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00, natomiast w dni powszednie nie ma Mszy św. o godz. 8.00.

3. W tym tygodniu przypada:
Pierwszy Czwartek. O godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w intencji księży i sióstr pracujących w naszej parafii i o nowe powołania kapłańskie i zakonne, a po niej o 18.30 Msza Święta w tej intencji.
Pierwszy Piątek. Możliwość spowiedzi od 6.30 do 8.00 i od 17.30 do 19.00. O godz. 7.30 Msza Święta Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
Pierwsza Sobota. Po Mszy św. o godz. 7.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu NMP. Przez wakacje nie ma wizyt u chorych.

4. Grupa Złota z Jaworzna wyruszy na XXXI Pieszą Młodzieżową Pielgrzymkę w dniach od 8 do 13 sierpnia. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w sobotę 6 sierpnia po Mszy Świętej o godz. 18.30, gdzie udzielone zostaną wszelkie informacje. Zapisy w kancelarii parafialnej oraz na spotkaniu.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 17.50 zmiana tajemnic różańcowych.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

7. Obchodzącym imieniny, urodziny, jubileusze w tym tygodniu składamy serdeczne życzenia. Chorych parafian pozdrawiamy i zapewniamy o modlitwie. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzymy, aby wakacje były miłym wypoczynkiem, czasem pełnym dobra i wzrostu duchowego. Nie zapominajmy o modlitwie i niedzielnej Mszy świętej.