Ogłoszenia Parafialne 19 grudnia 2021 r.
IV NIEDZIELA ADWENTU

 

  1. W kalendarzu liturgicznym:

- w piątek Wigilia - Msza święta w tym dniu tylko o 6.00. Kancelaria parafialna 24 grudnia będzie nieczynna. Nie będzie też w tym dniu okazji do spowiedzi w czasie Mszy Świętej o 6.00. Prosimy, aby nie zostawiać spowiedzi na ostatnią chwilę. Spowiadamy od poniedziałku do czwartku podczas każdej Mszy Świętej.

- w sobotę uroczystość Narodzenia Pańskiego. Porządek Mszy świętych 25 grudnia: pasterka o 24.00 podczas której taca przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia,
7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 14.00 za parafian, 16.00 i 18.30

  1. Dziś Niedziela Dobrego Serca dla Parafii. „Bóg zapłać” wszystkim, którzy modlą się za naszą wspólnotę parafialną i za złożone ofiary czy to na tace, czy indywidualnie na potrzeby parafii i jej funkcjonowanie.

  2. W środę 22 grudnia o godz. 16.00 spotkanie III Zakonu Franciszkańskiego.

  3. W drugi dzień świąt – Niedziela Świętej Rodziny – Eucharystia o godz. 12.00 w intencji małżonków przeżywających w tym roku okrągłe rocznice sakramentu małżeństwa. Do środy można jeszcze zgłaszać jubilatów w kancelarii parafialnej.  

  4. W czwartek 30 grudnia imieniny obchodzi ks. Proboszcz. Jego osobę będziemy polecać na Mszy Świętej 26 grudnia o godz. 10.30 prosząc dla Niego o wszelkie potrzebne łaski. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

  5. W imieniu Zespołu Charytatywnego dziękujemy za przyniesione produkty żywnościowe i dary ofiarne na przygotowanie paczek dla najuboższych z parafii. Bóg zapłać.

  6. Zdjęcia z pielgrzymki do Pasierbca można odebrać w kancelarii parafialnej.

  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej zwłaszcza naszego pisma parafialnego „Święty Wojciech”. W „Gościu Niedzielnym” płyta z kolędami w wykonaniu polskich karmelitanek z Islandii, a w „Niedzieli” mi.in. artykuł o zaniku wiary w Boga zwłaszcza u młodego pokolenia pt. Czas się przebudzić.

  8. Obchodzącym imieniny, urodziny, jubileusze w tym tygodniu składamy serdeczne życzenia. Chorych parafian pozdrawiamy i zapewniamy o modlitwie. Obecnym na Mszy Świętej Parafianom i Gościom życzymy radosnego i pełnego wiary oczekiwania na święta Bożego Narodzenia.