Intencje Mszalne - od 30.08 do 5.09.2021

INTENCJE MSZALNE (11.10. – 17.10.2021 r.)

 

PONIEDZIAŁEK (11 października)

 6.30   1) + Kazimierz Brózda – msza gregoriańska 11

           2) + Janina i Edward oraz zmarli z rodziny

 7.00   + Jolanta Woźniak – od męża z córką

 7.30   + Łukasz Szkarłat – od cioci Zosi, wujka Mariana i wujka Gienka

 8.00   + Maria Jazowska – od wnuczek z rodzinami

18.30  1) + Małgorzata (3 rocz. śm.) Józef i Paweł Czopikowie

           2) + Wenancjusz Ples – od rodziny

 

 

WTOREK (12 października)

 6.30   1) + Kazimierz Brózda – msza gregoriańska 12

           2) + Irena Mazur – od bratowej Stanisławy

 7.00   + Henryk Klimczak – od córki Henryki z rodziną

 7.30   O zdrowie i błog. Boże dla Marianny z okazji 80 rocz. urodzin

 8.00   + Antoni Szkarłat (4 rocz. śm.) – od żony, syna z żoną

18.30  1) W intencji matek oczekujących potomstwa

           2) + Maria Piechówka – od Bogusi i Waldemara Chramiec z rodziną

 

 

ŚRODA (13 października)

 6.30   1) + Edward Osuch (1 rocz. śm.) – od żony i dzieci

           2) + Kazimierz Brózda – msza gregoriańska 13

 7.00   + Zdzisław Guja

 7.30   + Apolonia Postawa – od córki Teresy z mężem i rodziną

 8.00   ++ Maria, Julian Bania. Maria, Marian, Arkadiusz Bania. Ryszard Koszowski

18.30  1) W intencji Ojczyzny, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych

           2) + Wenancjusz Ples – od siostry Stanisławy z Agatą

 

 

 

CZWARTEK (14 października)

 6.30   1) + Kazimierz Brózda – msza gregoriańska 14

           2) ++ Marian Sapeta i żona Genowefa

7.00   + Andrzej Wyszyński – od Sebastiana z Klaudią

7.30   + Bronisława i Tadeusz Szydłowscy

8.00   + Maria Jazowska – od córki Marii z mężem, dziećmi i wnukami

18.30  1) + Mieczysław Leszczyński

               2) + Teresa Cichoń – od wnuczki Izabeli z rodziną

 

 

PIĄTEK (15 października)

 6.30   1) + Kazimierz Brózda – msza gregoriańska 15

           2) + Bogusław Bigaj – od żony z córką oraz rodzin Kościelnych i Masalskich

 7.00   + Jolanta Woźniak – od rodziny z Trzebini

 7.30   + Apolonia Postawa – od córki Hanki z rodziną

 8.00   + Jadwiga Koszowska

18.30  1) + Józef Malec (30 rocz. śm.) – od córki z rodziną

           2) + Helena Uramowicz i jej rodzice: Franciszka i Stanisław

 

 

 

 

 

SOBOTA (16 października)

 6.30   1) + Kazimierz Brózda – msza gregoriańska 16

           2) + Jolanta Woźniak – od pracowników ZSP 3

 7.00   + Apolonia Postawa – od córki Barbary z mężem i rodziną

 7.30   + Jadwiga Sułkowska – od męża z rodziną

 8.00   ++ Józef, Julia, Zdzisław, Jan, Kazimierz i Aniela Strzelec

18.30  + Justyna Michalska i zmarli z rodzin Jakimowicz, Kubickich i Wiśniewskich

 

 

NIEDZIELA (17 października)

 6.00   Za Parafian

 7.30   1) + Kazimierz Brózda – msza gregoriańska 17

           2) + Janina i Aleksander Kaszkiel

 9.00   1) + Marek Kamiński (15 rocz. śm.) – od rodziców i siostry z rodziną

           2) Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i opiekę MB dla Alicji w 80 rocz. urodzin

10.30  O Boże błog. dla Janiny Sawickiej z racji 76 rocz. urodzin – od męża i dzieci oraz dla Józefa Targowskiego z racji 50 rocz. urodzin – od żony i córki

12.00  1) + Stanisław Sawicki (50 rocz. śm.)

           2) Święto Białej Laski

14.00  CHRZTY

16.00  + Ferdynand, Władysław Kidoń (rocz. śm.)

 

18.30  Mszy Świętej zbiorowej polecają się zmarli:

+ Józef Gancarz – od Marii Waśko z Limanowej;+ Stanisław Obszański – od chrześnicy Ilony; + Małgorzata Żurek – od Wiktorii i Faustyny Kopeć;+ Janina Zalewska – od rodziny Mleczko; + Michał Piętka – od żony, córek i wnuków;+ Zofia Seruga (z racji wspomnienia urodzin) – od dzieci;+ Andrzej Palka – od dyrekcji i pracowników firmy MOTO – GLOB Wadowice;+ Lucyna Mąka – od Wojciecha Szmigiel i Barbary Janeczko – Panek;+ Tadeusz Zajda – od chrześnicy Renaty Śmiech;+ Helena Cieplucha – od Agnieszki i Magdaleny;+ Marek Majmurek – od rodzin Pitalów i Patyków;+ Stanisław Mularski – od chrześnika Marcina;+ Zofia Małolepsza - Piwowarczyk – od Danuty z rodziną;+ Zofia Zimka – od Heleny Gomułki z rodziną;+ Fryderyka Bereziuk – od córki Danuty z rodziną;+ Roman Wrona – od Wiesławy Antosz;+ Cecylia Kuca – od Marty i Dariusza Pach z rodziną;+ Krystyna Palian – od Maryli z rodziną;+ Jerzy Orzechowski – od Ewy i Mariana Gąsiorków;+ Józef Ryś – od syna z rodziną;+ Karolina Nowak – od Wandy i Marka z rodziną; + Józefa Matras – od ucz. pog;+ Halina Niernsee – od ucz. pog;+ Danuta Adamska – od Zosi; + Andrzej Łuczak – od rodziny Ostaleckich;+ Julian Łopusiński – od ucz. pog;+ Zdzisława Worobiec – od ucz. pog;+ Adam Fitał – od rodziców;+ Monika Mościan – od pracowników sklepu CARFUL GALENA;+ Zofia Sadkiewicz – od sąsiadów z klatki „G”;+ Anna Kaczmarczyk (10 rocz. śm.)

 

Kontakt

Pl. Św. Jana 17
43 - 600 Jaworzno

tel.: 032 616 33 09
fax: 032 616 33 09 wew. 30

 

tel. dyżurny
(pogrzeb, wezwanie do chorego):

883 800 039

 

e-mail: kancelaria_kolegiata@wp.pl

 

Nr konta parafii:
PKO BP o/Jaworzno 
731020 2528 0000 0402 0116 2452