Intencje Mszalne - od 30.08 do 5.09.2021

INTENCJE MSZALNE (13.09. – 19.09.2021 r.)

PONIEDZIAŁEK (13 września)

6.30 1) + Adam Bajorek – msza gregoriańska 13

          2) + Maria Boczek (6 rocz. śm.) – od męża

7.00 ++ Maria i Jan Grzybek oraz rodzice z obu stron

7.30 + Tomasz Kozieł (7 rocz. śm.) – od rodziców i siostry z rodziną

8.00 + Franciszek Rams (4 rocz. śm.)

18.30 1) W intencji ojczyzny, radia Maryja, dzieł przy nim powstałych

            2) ++ Tekla (13 rocz. śm.) i Jan Czarnik – od córki z rodziną

 

 

WTOREK (14 września)

6.30 1) + Adam Bajorek – msza gregoriańska 14

          2) + Władysława Adamczyk – od rodziny Foryś Józefy

7.00 ++ Janina i Helena – od siostry

7.30 + Maria Piechówka – od swatowej Marii Haładys

8.00 ++ Maria (36 rocz. śm.), Piotr, Kazimierz Michalik

18.30 1) + Ryszard, Maciej i Karolina Woźnica

            2) + Monika Kozik (8 rocz. śm.) – od mamy i brata z rodziną

 

 

ŚRODA (15 września)

6.30 1) + Andrzej Wyszyński – od szwagra Artura z Asią

          2) + Adam Bajorek – msza gregoriańska 15

7.00 + Robert Polizio (20 rocz. śm.) – od przyjaciela

7.30 + Karkoska Stanisława (9 rocz. śm.)

8.00 + Antoni Krupa

18.30 1) + Władysław Nowak (35 rocz. śm.)

            2) + Bronisław Wąsowicz, rodzice i brat Stanisław

 

 

 

CZWARTEK (16 września)

6.30 1) + Franciszek Joński – od żony

          2) + Adolf Strawiński

7.00 + Łukasz Szkarłat – od córki Karoliny

7.30 ++ Stanisław (6 rocz. śm.), Michał, Helena, Wiktoria

8.00 + Adam Bajorek – msza gregoriańska 16

18.30 1) +Helena Fitał (8 rocz. śm.) – od rodziny

               2) + Józefa, Stanisław Kachnic

 

PIĄTEK (17 września)

6.30 1) + Roman Kamiński – od żony, córki, wnuka, teściowej, szwagierki

          2) + Agnieszka Truty – od chrześnicy Joanny Zubek z Nowego Targu

7.00 + Zdzisława Domasik – do sąsiadów Czyżycka Janina, Kaim Lucyna, Jakubas Zofia, Zając Barbara

7.30 ++ Piotra Hałat, jego rodzice i brat

8.00 ++ Stanisław, Karolina, Józef, Mieczysław Posłuszni

18.30 1) + Adam Bajorek – msza gregoriańska 17

            2) + Zbigniew Matter

 

 

 

 

 

SOBOTA (18 września)

6.30 1) + Renata Siewiert (4 rocz. śm.) – od męża i synów

          2) + Tomasz Piotrowski (1 rocz. śm.), Jerzy Piotrowski (20 rocz. śm.) – od mamy i żony

7.00 + Adam Bajorek – msza gregoriańska 18

7.30 + Wojciech Głód - od córki

8.00 + Renata Żyła – od teściów

18.30 ++Józef (31 rocz. śm.) i Krystyna oraz zmarli z rodziny Bugajskich

 

 

NIEDZIELA (19 września)

6.00 Za Parafian

7.30 1) + Józef Janusz – od żony

          2) + Adam Bajorek – msza gregoriańska 19

9.00 1) ++ Janina Jańczyk i mąż Stanisław oraz zmarli z rodziny Jańczyków i Giezgałów

          2) + Józef Jazowski (rocz. śm.)

10.30 O Boże błog. dla Adasia i Emilii z okazji urodzin

12.00 1) Genowefa i Wiesław Szuler 50 rocz. ślubu

            2) +Emilia Dziadur (3 rocz. śm.) – od córki z mężem i wnukiem

14.00 CHRZTY

16.00 + Zdzisław Jędruszek (15 rocz. śm.)

 

18.30 Mszy Świętej zbiorowej polecają się zmarli:

+ Wenancjusz Żuczek – od współpracowników brata Józefa z firmy „Carrier Ropczyce”;+ Zdzisław Mordarski – od żony i syna Tomasza;++ Maria, Antoni Głęboccy oraz Władysław Koczur i Beata Kozłowska;+ Józef Gancarz – od Jolanty Twaróg z rodziną;+ Paweł Jaworski (1 rocz. śm.) – od żony i dzieci;+ Józef Kizior – od brata Władysława z rodziną;+ Stanisław Obszański – od żony; + Gabriel Gudwański – od sąsiadów COP;+ Janina Zalewska – od Jolanty i Tadeusza Wojtyczko z rodz. ze Skawiny;+ Zofia Stanisławska (33 rocz. śm.) – od męża i dzieci;+ Paweł Jaworski (1 rocz. śm.) – od rodziców i rodziny;+ Dominik Miechowicz – od rodziców;+ Andrzej Palka – od rodziny Szostaków z Bilczyc;+ Lucyna Mąka – od Józefa i Stefanii Mąka;+ Wiesława Byrczek – od rodziny Byrczków;+ Tadeusz Zajda – od Celiny Pytraczyk z Zawoi;+ Marta Warmuz – od rodziny Sobczak z Bielska - Białej;+ Leszek Jaromin – od rodziny Kucharskich i Podolskich;+ Emilia Rapacz – od Emilii i Józefa Kapała;+ Stefan Wentrys – od brata z rodziną;+ Marek Majmurek – od rodziny Martyków;+ Zofia Małolepsza – Piwowarczyk – od Mai i Ryszarda Topy z rodziną;+ Stanisław Mularski – od żony Marii;+ Jolanta Czułkin – od rodziny Horwacików;+ Irena Kuciel – od córki Haliny z rodziną;+ Kazimierz Patucha – od rodziny Siedlińskich;+ Zofia Pokryk – od Barbary z Byczyny z rodziną;+ Roman Wrona – od sąsiadów z klatki;++ Anna Smolarczyk (1rocz. śm.), Karol Smolarczyk (18 rocz. śm.) - od córki z rodziną;+ Karolina Leszko, Józef Rdzewski;+ Stanisław Makowski – od brata Tadeusza z rodziną;+ Mieczysław Nędza – od siostry Józefy z rodziną; + Cecylia Piątek;+ Krystyna Palian – od Zofii Olej.

 

 

 

Kontakt

Pl. Św. Jana 17
43 - 600 Jaworzno

tel.: 032 616 33 09
fax: 032 616 33 09 wew. 30

 

tel. dyżurny
(pogrzeb, wezwanie do chorego):

883 800 039

 

e-mail: kancelaria_kolegiata@wp.pl

 

Nr konta parafii:
PKO BP o/Jaworzno 
731020 2528 0000 0402 0116 2452