Intencje Mszalne - od 6.09 do 12.09.2021

INTENCJE MSZALNE (06.09. – 12.09.2021 r.)      

 PONIEDZIAŁEK  (6 września)

6.30         1) + Dawid Kramarz – od Anity o Andrzeja Bandyk z dziećmi z Lipnicy Małej

               2) ++ Genowefa i Józef Strug     

7.00        ++ Antoni, Jadwiga Czupryna z zm. z rodz. Czuprynów  

7.30        ++ Stanisław Dura, Franciszek Golik   

8.00        + Jacek Zięba

18.30      1) + Adam Bajorek – msza gregoriańska 6

               2) + Franciszka Matter  

 

 WTOREK (7 września)

6.30        1) ++ Janina i Edward oraz zm. z rodziny

               2) + Maria Piechówka - od wnuczki Moniki      

7.00        + Józef Pelc  (16 rocz. śm.) - od żony z dziećmi  

7.30        + Jan Ciupek (34 rocz. śm.) - od dzieci

8.00        + Adam Bajorek – msza gregoriańska 7

18.30      1) W intencji misji

               2) +Antoni Kiełbasa (1 rocz. śm.) - od żony  

                

 ŚRODA  (8 września)

6.30        1) + Dawid Kramarz - od Beaty i Piotra Bandyk z dziećmi z Zaskala

               2) + Jacek Czernik - od sąsiadów z ul. Sportowej 3B    

7.00       + Adam Bajorek – msza gregoriańska 8    

7.30        + Andrzej Szwenk (12 rocz. śm.)

8.00         + Kazimierz Wrona (11 rocz. śm.)

18.30      1) ++Anna, Stanisław, Krystyna Wiecheć

               2) ++Anna i syn Jacek Gottel (czyt. Getel)

 

CZWARTEK (9 września)

6.30        1) + Jacek Czernik - od rodziny Koszowskich

               2) + Andrzej Wyszyński - od szwagra Artura z Asią

7.00        + Stanisław Kocemba (14 rocz. śm.) - od żony i dzieci

7.30        + Adam Bajorek – msza gregoriańska 9

8.00        + Anna i Fryderyk Stańdo  

18.30      1) + Emilian, Rozalia, Aleksander Telega

               2) + Władysław Kurdziel (26 rocz. śm.) - od żony z dziećmi i wnukami

 

PIĄTEK (10 września)

6.30        1) + Agnieszka Truty - od Małgorzaty i Jakuba Waligórskich z rodziną

               2) ++ Zofia i Mieczysław Modlisz od córki

7.00        + Władysława, Danuta i Franciszek Igies

7.30       + Renata Żyła - od chrześniaka Michałka

8.00        + Urszula Kulig - od męża

18.30       1) + Adam Bajorek – msza gregoriańska 10

                2) + Czesław Połuszańczyk - od syna Bogdana z żoną Barbarą      

             

SOBOTA (11 września)

6.30        1) + Dawid Kramarz - od Romana Bandyk z Lipnicy Wielkiej

               2) + Adam Bajorek – msza gregoriańska 11

               3) O Boże błog. dla Kingi i Pawła z racji 5 rocz. śluby  

7.00        ++ Alojzy, Zofia Polańscy w rocz. śm.

7.30        + Zdzisław Śliwa (29 rocz. śm.)

8.00        ++ Jan, Anastazja Siubka - od wnuków

18.30      ++ Władysława, Franciszek Igies  

 

NIEDZIELA (12 września)

6.00         Za Parafian

7.30        1) + Adam Bajorek – msza gregoriańska 12

               2) + Tadeusz Brożek (30 rocz. śm.) i jego rodzice

9.00        1) + Wiesław Kurek (5 rocz. śm.)

               2) ++ Maria, Jan Mazgaj

10.30      + Aniela Szczurek (60 rocz. śm.), Wojciech Szczurek (19 rocz. śm.) - od córki Marii

12.00      Roczki

15.00       Dożynki

16.00      W intencji matek oczekujących potomstwa

              

18.30      Mszy Świętej zbiorowej polecają się zmarli:

+ Wenancjusz Żuczek – od współpracownika brat Józefa z firmy "Carrier Ropczyce";+ Leon Szremski  (30 rocz. śm.)++ Pelagia, Bolesław Szremscy++ Stanisława,Władysław Paździoch;+ Bogdan Kasprzyk - od rodziny Biłków z Radoczy+ Józef Gancarz - od Adama Pałki;+ Józef Kizior - od córki z rodz;+ Stanisław Opszańki - syna Dariusza;+ Gabriel Gudwański - od sąsiadów z klatki;                 + Janina Zalewska - od chrześniaka Józefa z rodziną z Zawoi;+ Bronisław Sionko - od pracowników sklepu Biedronka 2836 i 1684;+ Maria Kozik - od męża Józefa i dzieci Iwony, Leszka, Bogdana, Dariusza;+ Janina Podolczak  (1 rocz. śm.)- od męża i córki z zięciem;+ Lucyna Mąka - od Jolanty i Zbigniewa Rośko;++ Zofia, Józefa, Ignacy Dembccy;+Wiesława Walczak - od Krystyny i Jerzego Byrczek;+ Kazimierz Foszcz - od rodziny Toropow i Batko;+ Tadeusz Zajda - od siostry Heleny z Zawoi;+ Marta Warmuz - od córki i Władzi Kwaśniewskiej;+ Leszek Jaromin - od rodziny Jankowiczów;+ Emilia Rapacz - od sąsiadów z bloku 60;+ Marek Majmurek - od Dominiki i Moniki;+ Zofia Małolepsza-Piwowarczyk - od Mariana Topy z rodziną;+ Stanisław Mularski od sąsiadów;+ Irena Kuciel - od siostry Wandy z rodziną;+ Kazimierz Patucha - od syna z rodziną;                   + Zofia Pokrzyk - od chrześnicy Ewy z Babic z rodziną;+ Czesław Adamski - od siostry z rodziną;+ Bożena Makowska - od rodziny Chwirut;+ Stanisław Makowski - od brata Kazimierza z rodziną;+ Stanisława Małysa - od córki i syna z rodzinami;+ Mieczysław Nędza - od siostry Józefy z rodziną;+ Krystyna Palian - od Marii i Piotra Turek;++ Krzysztof, Mieczysław, Ludwik, Stefania, Jan Tomerowie++Maria, Julian, Genowefa, Zofia, Dariusz Gackowie       

Kontakt

Pl. Św. Jana 17
43 - 600 Jaworzno

tel.: 032 616 33 09
fax: 032 616 33 09 wew. 30

 

tel. dyżurny
(pogrzeb, wezwanie do chorego):

883 800 039

 

e-mail: kancelaria_kolegiata@wp.pl

 

Nr konta parafii:
PKO BP o/Jaworzno 
731020 2528 0000 0402 0116 2452