Akcja Katolicka

Opiekunem grupy jest ks. Paweł Łajca, a prowadzącym Barbara Woźnica. Akcja Katolicka spotyka się w I pon. 8:30-11:00, III śr. 16:00 - 18:00.

Biblioteka

Opiekunem biblioteki jest Irena Walasek. Biblioteka czynna jest w niedz.10-12  i czw.16-18.

Chór

Opiekunem duchowym chóru jest ks. Adrian Piętka.

Domowy Kościół

Opiekunem wspólnoty jest ks. Robert Gacek i ks. Zbigniew Słowikowski. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w różnym terminie po ustaleniu z parami skupionymi w kręgu.

Dzieci Maryi

Opiekunem wspólnoty jest s. Anna Pilch. Spotkania odbywają się w sobote o godz. 10.00 w salce w dolnym kościele.

FZŚ

Wspólnota Franciszkańskiego Zakonu Świeckich została erygowana 23 lutego 2020 r. Gromadzi dorosłych, którzy pragną żyć zasadami św. Franciszka. Spotkania formacyjne odbywają się w ostatnią niedzielę miesiąca w sali nr 3, po Mszy św. o godz. 12.00. Natomiast modlitewne spotkania mają miejsce w trzeci piątek miesiąca o godz. 15.00 d dolnym kościele. Asystentem miejscowej wspólnoty jest ks. Zbigniew Słowikowski.

Koło Radia Maryja

Opiekunem wspólnoty jest ks. Grzegorz Morawiec. Spotkania odbywają się w III środę miesiąca o godz. 17.00 w salce obok Groty Matki Bożej

KŻR

Koła Żywego Różańca gromadzą siostry i braci, którzy codziennie rozważają jedną, tę samą tajemnicę przez cały miesiąc. Zmiana tajemnic różańcowych następuje w pierwszą niedzielę miesiąca na nabożeństwie o godz. 16.00 (poza Wielkim Postem). Na czele każdego Koła stoi Zelatorka lub Zelator, którzy mają spotkania ze swym opiekunem - ks. Zbigniewem Słowikowskim w drugi czwartek miesiąca o godz. 17.30 w sali nr 3. W ramach tych spotkań co jakiś czas mają miejsce projekcje filmów religijnych (przeważnie o godz. 16.30).

Liturgiczna Służba Ołtarza

Opiekunem wspólnoty jest ks. Waldemar Kuś. Zbiórki odbywają się w II, III, IV (V) sobotę miesiąca o godz. 10.00 w sali ministranckiej nr 4 w dolnym kościele. Kandydaci w ten sam dzień o godz. 12.00. Więcej w filmie "Promo LSO - Kolegiata Jaworzno", który prezentujemy poniżej.

NOWE ŻYCIE

Wspólnota Nowe Życie skupia się na wielbieniu Boga śpiewem, osobistej formacji oraz ewangelizacji. Jeśli chciałbyś pogłębić relację z Bogiem, masz pragnienie wielbienia Boga lub szukasz odpowiedzi na trudne pytania wiary, zapraszamy. Każdy piątek, godzina 19.00 w sali Ks. Kowalczyka. Opiekunem wspólnoty jest ks. Robert Gacek.

Odnowa w Duchu św.

Opiekunem wspólnoty jest ks. Grzegorz Morawiec. Spotkania odbywają się w każdy piątek po Mszy św. wieczornej w dolnym kościele.

Parafialny Zespół CARITAS

Opiekunem Grupy Charytatywnej jest ks. Daniel Tarasek, a prowadzącym Anna Hajduk. Grupa spotyka się w pon. 16-18.

Poradnia życia rodzinnego

Opiekunem Poradni życia rodzinnego jest ks. Ks. Paweł Łajca, a prowadzącym Maria Kramarczyk.

Ruch Światło - Życie (Oaza młodzieżowa)

Spotkania Oazy młodzieżowej są ustalane. Opiekunem jest ks. Robert Gacek.

Schola Dziecięca

Opiekunem wspólnoty jest ks. Adrian Piętka. Spotkania odbywają się w sobotę o godz. 10.00 w salce w dolnym kościele

Stowarzyszenie Kobiet Katolickich

Opiekunem wspólnoty jest ks. Waldemar Kuś. Spotkania odbywają się w I wtorek miesiąca o godz. 17.00 w salce nr 3 w dolnym kościele

Wiara i światło

Opiekunem wspólnoty jest ks. Waldemar Kuś. Spotkania odbywają się w pierwszą sobotę miesiąca od 15:00 do 18:30 w sali ks. Kowalczyka

Saturday the 24th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©