Ogłoszenia Parafialne - 20.09.2020

Utworzono: sobota, 19, wrzesień 2020 admin

1. Przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą. Jest to trzecia niedziela miesiąca, ofiary składane na tacę są przeznaczone na dalsze prac remontowe przy naszej Kolegiacie.

2. Po Mszy św. zbierane są ofiary na utrzymanie miejsc świętych w Ziemi Świętej. Zbiórka ta została przeniesiona z Wielkiego Piątku, decyzją Papieża Franciszka, z powodu pandemii.

3. Dzisiaj o godz. 14.00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego.

4. W poniedziałek, 21 września, po Mszy św. wieczornej w górnym kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych, którzy przystąpią do bierzmowania 16 października.

5. W środę, 23 września, po Mszy św. wieczornej spotkanie z Rodzicami uczniów klas III w dolnym kościele.

6. W piątek, 25 września, po Mszy św. wieczornej w dolnym kościele zapraszamy na Wieczór uwielbienia – spotkanie z Jezusem w Najświętszym Sakramencie.

7. W niedzielę, 27 września, po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

8. Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkania chóru parafialnego w czwartki o godz. 19.00 w sali ks. Kowalczyka. Zapisy u Pana Organisty Wojciecha Gawlasa.

9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

10. Pamiętamy w modlitwie i gorąco pozdrawiamy chorych i starszych, którzy nie mogą być z nami w świątyni. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Jaworznickiej. A Gościom przybyłym do naszej Kolegiaty i Drogim Parafianom życzymy wszelkiego dobra od Boga i ludzi.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Thursday the 3rd. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©