Ogłoszenia Parafialne - 28.06.2020

Utworzono: niedziela, 28, czerwiec 2020 ks. Zbyszek

1. Przeżywamy XIII Niedzielę Zwykłą.

2. Dzisiaj o godz. 16:00 zapraszamy na polową Mszę św. z okazji 120-lecia Stowarzyszenia Katolickiego Przyjaźń Jaworznicka na Równej Górce w Jaworznie.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane w ubiegłą niedzielę na tacę oraz za ofiary indywidualne na prace remontowe i potrzeby naszej Parafii. Niech Dobry Bóg błogosławi wszystkim darczyńcom.

4. Rozpoczęliśmy wakacje. Przypominamy, że w okresie letnim zmienia się porządek Mszy św. w naszej Parafii. W niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00. Natomiast w dni powszednie Msze św. są sprawowane o godz. 6.30, 7.00, 7.30 i 18.30.

5. W poniedziałek i wtorek o godz. 18.00 zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

6. W poniedziałek, 29 czerwca, przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w naszej świątyni będą sprawowane o godz. 6.00, 7.30, 9.00 i 18.30. W tym dniu Kancelaria Parafialna będzie nieczynna. Taca jest przeznaczona na wsparcie działalności Ojca Świętego i Stolicy Apostolskiej. Jest to także dzień modlitewnej więzi z Papieżem Franciszkiem.

7. Również w poniedziałek przypada dzień imienin księdza biskupa Piotra Skuchy. Pamiętajmy o modlitwie i życzeniach dla Solenizanta, aby dobry Bóg darzył go obficie swoim błogosławieństwem, a święty patron nieustannie wypraszał potrzebne łaski.

8. W tym tygodniu przeżywać będziemy:

• Pierwszy Czwartek. O godz. 17.30 spotkanie modlitewne w intencji kapłanów. Na Mszy Św. o godz. 18.30 będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej Parafii.

• Pierwszy Piątek. Możliwość spowiedzi od godz. 6.30 do 8.00 i od godz. 17.30 do 19.00. O godz.7.30 Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

• Pierwsza Sobota. O godz. 7.30 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.

9. W sobotę, 4 lipca o godz. 10.00, dzieci z klasy 3a ze Szkoły Podstawowej nr 16 przystąpią do I Komunii Świętej. Próba przed I Komunią Św. odbędzie się w piątek, 3 lipca, o godz. 17.00. Natomiast spowiedź i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dzieci i rodziców będzie również w piątek o godz. 17.30.

10. Dziękujemy tegorocznym dzieciom I Komunijnym ze Szkól podstawowych nr. 1, 13 i 16 za dar ołtarza dla naszej Parafii w postaci neogotyckiego trybularza wraz z łódką, oraz 2 rzymskich orantów eucharystycznych. Bóg zapłać.

11. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 11 lipca br. Zapisy i szczegółowe informacje w Biurze Radia Maryja w sali nr 3 w każdą niedzielę od godz. 10.0 do 12.00.

12. Jeszcze raz przypominamy, że wszyscy przebywający w kościele górnym i dolnym mają obowiązek zakrywania usta i nosa. Ze względu na rozwijającą się w naszym rejonie pandemię koronawirusa prosimy o przyjmowanie Komunii Św. na rękę.

13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

14. Chorych pozdrawiamy i zapewniamy o naszej modlitwie. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia, Bożego błogosławieństwa  i opieki Matki Bożej Jaworznickiej.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Thursday the 6th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©