Ogłoszenia Parafialne - 01.04.2018

Utworzono: sobota, 31, marzec 2018 ks. Grzegorz P.

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego.

2. Obfitych łask i błogosławieństwa od Chrystusa Zmartwychwstałego oraz pełnych pokoju Świąt Wielkanocnych kochanym Parafianom i miłym Gościom życzą kapłani posługujący w tutejszej parafii.

3. Przypominamy, że w dniu dzisiejszym nie ma Mszy świętej o godz. 7.30.

4. O godz. 14.00 zostanie odprawiona Msza święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego.

5. Jutro drugi dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego - Poniedziałek Wielkanocny. Msze święte będą sprawowane według porządku niedzielnego. Ofiary składane tego dnia na tacę są przeznaczone na uczelnie katolickie w Polsce.

6. W tym tygodniu przeżywać będziemy:

* Pierwszy Czwartek Miesiąca. Na Mszy św. o godz. 18.30 modlić się będziemy o nowe powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej wspólnoty parafialnej.

* Pierwszy Piątek. Możliwość spowiedzi od 6.00 do 8.30 i od 17.00 do 19.00. O godz. 17.00 Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

* Pierwszą Sobotę. Po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu NMP.

7. W przyszłą niedzielę, 8 kwietnia przypada Święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Z racji tego święta w czwartek, 5 kwietnia rozpoczniemy Triduum ku czci Bożego Miłosierdzia. W tym dniu przy wejściu do kościoła, będzie można złożyć Skarbonki z Jałmużną Wielkopostną.

8. Także w przyszłą niedzielę o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo ze zmianą tajemnic różańcowych.

9. W niedzielę, 8 kwietnia naszą gazetkę parafialną „Św. Wojciech” rozprowadzać będą osoby niepełnosprawne ze wspólnoty Wiara i Światło. Dochód uzyskany ze sprzedaży przeznaczony będzie na wakacyjny wyjazd dla tych osób. Po błogosławieństwie przedstawiciele wspólnoty skierują do nas krótkie słowo.

10. Parafialny Zespół Charytatywny składa gorące podziękowania na ręce ofiarodawców i darczyńców, którzy wsparli swoją hojnością potrzebujących z naszej wspólnoty parafialnej. Dziękujemy za wszystkie przyniesione produkty i złożone dary materialne. Dzięki wsparciu wiernych możliwa była przedświąteczna pomoc dla tych, którzy jej najbardziej potrzebowali.

11. W najbliższy piątek, ze względu na uroczyste obchody Oktawy Wielkanocy, nie obowiązuje post.

12. W dniach 13-14 kwietnia, Biuro Radia Maryja przy naszej Kolegiacie organizuje wyjazd na Diecezjalną Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Torunia. Zapisy i dodatkowe informacje w biurze Radia Maryja.

13. Chorych pozdrawiamy i zapewniamy o naszej modlitwie. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia, Bożego błogosławieństwa  i opieki Matki Bożej Jaworznickiej.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Monday the 24th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©