Intencje Mszalne od 01.07 do 07.07

Intencje Mszy św. na najbliższy tydzień:

Ogłoszenia Parafialne - 23.06.2019

1. Przeżywamy XII Niedzielę Zwykłą. Dzisiaj z racji Dnia Ojca modlimy się w intencji naszych ojców. Dla żyjących wypraszamy obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane w ubiegłą niedzielę na tacę oraz za ofiary indywidualne na prace remontowe i potrzeby naszej Parafii. Niech Dobry Bóg błogosławi wszystkim darczyńcom.

Ogłoszenia Parafialne - 16.06.2019

1. Przeżywamy uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Jest to trzecia niedziela miesiąca, ofiary składane na tace są przeznaczone na dalsze prace remontowe przy naszej świątyni.

2. Również dzisiaj o godz. 14.00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego.

Ogłoszenia Parafialne - 09.06.2019

1. Przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny. Za pobożne, publiczne odmówienie hymnu "O Stworzycielu Duchu, przyjdź" można uzyskać odpust zupełny.

2. Codziennie o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Ogłoszenia Parafialne - 02.06.2019

1. Obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. Dzisiaj w naszej Parafii przeżywamy Niedzielę Seminaryjną. Gościmy Diakona naszego Seminarium i wraz z nim modlimy się o nowe i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego szczególnie z naszej Parafii. Ofiary składane na tace są przeznaczone na potrzeby Seminarium.

Ogłoszenia Parafialne - 26.05.2019

1. Przeżywamy szóstą Niedzielę Wielkanocną. Po Mszach świętych zbieramy ofiary na dożywianie dzieci w szkołach na terenie naszej Parafii.

2. Dzisiaj obchodzimy Dzień Matki. Módlmy się w intencji wszystkich matek, a szczególnie tych, które oczekują potomstwa.

Saturday the 20th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©