Ogłoszenia Parafialne - 24.01.2021

1. Przeżywamy III Niedzielę Zwykłą, która zgodnie z motu proprio Aperuit illis papieża Franciszka obchodzona jest jako Niedziela Słowa Bożego. Zachęcamy do celebracji i refleksji nad Bożym słowem.

2. Na przełomie grudnia i stycznia Chorwację nawiedziło najsilniejsze od 140 lat trzęsienie ziemi. Jego epicentrum znajdowało się niedaleko stolicy kraju – Zagrzebia. Zginęło siedem osób, setki zostało rannych, a tysiące pozbawionych dachu nad głową.

Ogłoszenia Parafialne - 17.01.2021

1. Przeżywamy II Niedzielę Zwykłą w roku liturgicznym. Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce. Jest to również trzecia niedziela miesiąca – ofiary składane na tacę są przeznaczone na dalsze prace remontowe przy naszej świątyni.

2. Dzisiaj o godzinie 14.00 Mszy świętej z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego nie będzie.

Ogłoszenia Parafialne - 10.01.2021

1. Przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która przypomina chrzest Jezusa w Jordanie i zapowiada sakrament chrztu. Kończy się okres Bożego Narodzenia.

2. Od jutra rozpoczynamy tzw. okres zwykły. Pierwszą jego część, która trwać będzie do wtorku przed Środą Popielcową (w tym roku do 16 lutego).

Ogłoszenia Parafialne - 03.01.2021

1. Przeżywamy II Niedzielę po Bożym Narodzeniu.

2. Dzisiaj o godzinie 17.00 zapraszamy Koła Żywego Różańca na nabożeństwo połączone ze zmianą tajemnic różańca.

Ogłoszenia Parafialne - 27.12.2020

1. Przeżywamy Niedzielę Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa. Jest to zarazem patronalne święto Rodzin Katolickich i wyjątkowa okazja do odnowienia przyrzeczeń małżeńskich. Na Mszy świętej o godzinie 12.00 będziemy modlić się za małżonków przeżywających rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa.

2. W środę swoje imieniny obchodzić będzie Ks. Proboszcz Eugeniusz Cebulski. Ale już dzisiaj czcigodnemu Księdzu Solenizantowi składamy życzenia obfitości Bożych łask na każdy dzień.

Ogłoszenia Parafialne - 20.12.2020

1. Przeżywamy Czwartą Niedzielę Adwentu. Jest to zarazem trzecia niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na dalsze prace remontowe w naszej Parafii. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. Zachęcamy do spowiedzi adwentowej. W tym tygodniu spowiadamy od poniedziałku 21 grudnia do środy 23 grudnia od godz. 16.00 – 19.00. Wykorzystajmy więc te dni, by pojednać się z Bogiem!

Saturday the 23rd. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©