Ogłoszenia Parafialne - 13.01.2019

1. Przeżywamy święto Chrztu Pańskiego, które jest przypomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie i zapowiedzią sakramentu chrztu. Kończy się okres Bożego Narodzenia.

2. Dzisiaj o godz. 15.00 zapraszamy członkinie i członków Kół Żywego Różańca na zmianę tajemnic różańcowych i spotkanie opłatkowe.

Ogłoszenia Parafialne - 06.01.2019

1. Przeżywamy uroczystość Objawienia Pańskiego. Po Mszach świętych poświęcenie kadzidła i kredy. Ofiary składane na tace są przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny, który wspiera Polskich Misjonarzy.

Ogłoszenia Parafialne - 30.12.2018

1. Przeżywamy święto Świętej Rodziny - Jezusa, Maryi Józefa. Jest to patronalne święto Rodzin Katolickich i niezwykła okazja do odnowienia przyrzeczeń małżeńskich. Na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy modlić się za małżonków przeżywających rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa.

2. Dzisiaj swoje imieniny obchodzi Ks. Proboszcz Eugeniusz Cebulski. Czcigodnemu Księdzu Solenizantowi składamy życzenia obfitości Bożych łask na każdy dzień. Na Mszy św. o godz. 10.30 modliliśmy się w intencji Ks. Prałata prosząc o Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski.

Ogłoszenia Parafialne - 26.12.2018

1. Przeżywamy święto Św. Szczepana, pierwszego męczennika. Ofiary składane na tace są przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Uniwersytet Papieski w Krakowie.

2. W czwartek, 27 grudnia - Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty.

Ogłoszenia Parafialne - 23.12.2018

1. Przeżywamy czwartą Niedzielę Adwentu.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane w ubiegłą niedzielę na tacę oraz za ofiary  indywidualne na prace remontowe i potrzeby naszej Parafii. Dzięki Waszym ofiarom została zakupiona profesjonalna maszyna myjąca oraz wykonano częściowy remont instalacji grzewczej w dolnym kościele. Niech Dobry Bóg błogosławi wszystkim darczyńcom.

Ogłoszenia Parafialne - 16.12.2018

1. Przeżywamy trzecią Niedzielę Adwentu zwaną Niedzielą „Gaudete". Źródłem radości jest Pan obecny wśród nas, a także zbliżające się święta Narodzenia Pańskiego.

2. Dzisiejsza niedziela to także trzecia niedziela miesiąca, ofiary składane na tace są przeznaczone na dalsze prace remontowe przy naszej świątyni.

Wednesday the 16th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©