Ogłoszenia Parafialne - 18.10.2020

1. Przeżywamy XIX Niedzielę Zwykłą w roku liturgicznym. Jest to trzecia niedziela miesiąca, ofiary składane na tace są przeznaczone na dalsze prace remontowe przy naszej świątyni.

2. Dzisiaj o godz. 14.00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chrztu Św.

Ogłoszenia Parafialne - 11.10.2020

1. Przeżywamy XXVIII Niedzielę Zwykłą. Obchodzimy dzisiaj 20. Dzień Papieski pod hasłem: „Totus Tuus!". Żywym pomnikiem św. Jana Pawła II jest fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia, która z ofiar zebranych w tym dniu organizuje stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin. Dlatego też po każdej Mszy św. zbierane są ofiary do puszek przeznaczone na ten cel.

Ogłoszenia Parafialne - 04.10.2020

1. Przeżywamy XXVII Niedzielę Zwykłą. Po każdej Mszy św. zbieramy ofiary do puszek na dzieła Caritas Diecezji Sosnowieckiej.

2. Dzisiaj o godz. 17.50 zmiana tajemnic różańcowych.

Ogłoszenia Parafialne - 27.09.2020

1. Przeżywamy XXVI Niedzielę Zwykłą.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane w ubiegłą niedzielę na tacę na prace remontowe i potrzeby naszej Parafii. Dziękujemy również za ofiary złożone na pomoc poszkodowanym w Bejrucie i na utrzymanie miejsc świętych w Ziemi Świętej. Niech Dobry Bóg błogosławi wszystkim darczyńcom.

Ogłoszenia Parafialne - 20.09.2020

1. Przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą. Jest to trzecia niedziela miesiąca, ofiary składane na tacę są przeznaczone na dalsze prac remontowe przy naszej Kolegiacie.

2. Po Mszy św. zbierane są ofiary na utrzymanie miejsc świętych w Ziemi Świętej. Zbiórka ta została przeniesiona z Wielkiego Piątku, decyzją Papieża Franciszka, z powodu pandemii.

Ogłoszenia Parafialne - 13.09.2020

1. Przeżywamy XXIV Niedzielę Zwykłą. Rozpoczynamy Tydzień Wychowania – dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Po Mszach św. zbierane są ofiary na pomoc poszkodowanym w Bejrucie.

2. Dzisiaj Miejskie Dożynki. O godz. 15.00 zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną za tegoroczne plony, a o godz. 18.30 zapraszamy na kolejne w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.

Saturday the 24th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©