Ogłoszenia Parafialne - 23.02.2020

1. Przeżywamy VII Niedzielę Zwykłą w roku liturgicznym.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane w ubiegłą niedzielę na tacę i za ofiary indywidualne na prace remontowe i potrzeby naszej Parafii. Niech Dobry Bóg błogosławi wszystkim darczyńcom.

Ogłoszenia Parafialne - 16.02.2020

1. Przeżywamy VI Niedzielę Zwykłą w roku liturgicznym. Jest to trzecia niedziela miesiąca, dlatego ofiary składane na tace są przeznaczone na dalsze prace remontowe przy naszej świątyni.

2. Dzisiaj o godz. 14.00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego.

Ogłoszenia Parafialne - 09.02.2020

1. Przeżywamy V Niedzielę Zwykłą w roku liturgicznym.

2. Trwa peregrynacja ikony krzyża Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 w procesji z darami deklaracje przystąpienia do Krucjaty Wyzwolenia Człowieka zostaną uroczyście przyniesione do ołtarza. Po Mszy i odmówieniu Koronki do Miłosierdzia Bożego Krzyż zostanie zabrany przez rodziny Domowego Kościoła i adorowany w ich domach do piątku 14 lutego.

Ogłoszenia Parafialne - 02.02.2020

1. Dzisiaj święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Wspólną modlitwą otaczamy wszystkie osoby, które żyją konsekracją zakonną, a szczególnie Siostry Służebniczki NMP, które posługują w naszej Parafii. Modlimy się również o nowe powołania do życia zakonnego z naszej diecezji. Ofiary zbierane do puszek po każdej Mszy św. są przeznaczone na wsparcie żeńskich zakonów klauzurowych.

Ogłoszenia Parafialne - 26.01.2020

1. Dzisiaj III niedziela zwykła, która zgodnie z motu proprio Aperuit illis papieża Franciszka obchodzona jest od tego roku jako Niedziela Słowa Bożego. Zachęcamy do refleksji nad Bożym słowem. Obchodzimy również Dzień Islamu w Kościele w Polsce.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszamy wszystkich naszych Parafian na wspólne rodzinne kolędowanie.

Ogłoszenia Parafialne - 19.01.2020

1. Przeżywamy II Niedzielę Zwykłą w roku liturgicznym. Jest to również trzecia niedziela miesiąca, ofiary składane na tacę są przeznaczone na dalsze prace remontowe przy naszej świątyni.

2. W wtorek, 21 stycznia, obchodzimy Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia - Dzień Dziadka, pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

Friday the 28th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©