Intencje Mszalne od 11.03 do 17.03

Utworzono: poniedziałek, 11, marzec 2019 ks. Paweł

Intencje Mszy św. na najbliższy tydzień:

PONIEDZIAŁEK  (11 marca)

6.00   + Tadeusz Frycz

6.30   1) + Mieczysław Mędrygał – od Zakładu Pogrzebowego „Orfeusz”

          2) ++ Barbara, Aleksander, Adam, Janusz Dzikowscy; Maria Banaszak  

7.00   + Waldemar Drabik – od Tadeusza i Anny Rączkowskich z rodz. z Limanowej

7.30   + Tomasz Żak – od kolegów i koleżanek z Departamentu Zakupów

8.00   + Józef Gancarczyk - msza gregoriańska 4

18.30 1) + Wiesław Białasek – msza gregoriańska 16

          2) ++ Stanisław, Krzysztof (2 r.śm.) Dobosz

 

WTOREK (12 marca)

6.00   + Bronisław Górecki – od Heleny Góreckiej z rodz.  

6.30   1) ++ Władysław i Ferdynand Kidoń

          2) + Zbigniew Baszak – od Krystyny i Stanisława Bajorek   

7.00   + Wiesław Białasek – msza gregoriańska 17

7.30   + Stanisława Dworak – od Ilony i Tomasza Wandor z rodz.

8.00   + Jakub Fitrzyk – od kolegów z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie

18.30 1) Za matki oczekujące potomstwa

          2)  + Józef Gancarczyk - msza gregoriańska 5

 

ŚRODA  (13 marca)

6.00   + Augustyn Karkoszka (30 r.śm.)

6.30   1) + Wiesław Białasek – msza gregoriańska 18

          2) ++ Zygmunt Śliwiński (26 r.śm.) i jego zm rodzice – od żony i dzieci

7.00   ++ Agnieszka i Józef Stanisławscy

7.30   + Józef Gancarczyk - msza gregoriańska 6

8.00   + Krystyna Kusion (z racji wspomnienia imienin) – od męża

18.30 1) W intencji Ojczyzny, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych

          2) + Marian Zygmunt Bogusz (5 r.śm.)

 

CZWARTEK (14 marca)

6.00   + Kazimierz Ślusarczyk – od rodziców   

6.30   1) ++ Anastazja i Franciszek Bełza  

          2) + Bronisław Górecki – od siostry Heleny z rodziną   

7.00   + Józef Gancarczyk - msza gregoriańska 7

7.30   + Edward Brzóska (1 r.śm.) – od żony i synów

8.00   + Aleksandra Górowska – od członkiń Róży św. Andrzeja

18.30 1) + Wiesław Białasek – msza gregoriańska 19

          2) + Mieczysław Mędrygał – od koleżanek i kolegów z pracy syna Mariusza

 

PIĄTEK (15 marca)

6.00   + Kazimierz Sroka (14 r.śm.)

6.30   1) + Jan Barnaś

          2) + Irena Nowak – od córek z rodzinami  

7.00   + Wiesław Białasek – msza gregoriańska 20

7.30   + Ewa Zalewska – od Karoliny Turek i Katarzyny Obiała z rodzinami  

8.00   ++ Helena, Stanisław, Alfreda Sorkowicz, Edward Piaszory – od córki z rodziną

18.30 1) + Waldemar Drabik – od Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Rudno

          2) + Józef Gancarczyk - msza gregoriańska 8

 

SOBOTA (16 marca)

6.00   + Stanisława Waligóra  - od rodz. Waligórów

6.30   1) + Waldemar Drabik – od Bogusławy Rozum z rodz. z Laskowej  

          2) + Zdzisław Sorek (14 r.śm.) – od żony i synów z rodzinami

7.00   O Boże bł., wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Kazimiery Figura z racji 80 rocz. urodzin

7.30   + Józef Gancarczyk - msza gregoriańska 9

8.00   + Wiesław Białasek – msza gregoriańska 21

18.30 ++ Kazimiera, Henryk, Jacek Lechowie – od dzieci z rodzinami

 

NIEDZIELA (17 marca)

6.00   Za Parafian

7.30   1) ++ Anna i Stanisław Grudzień

          2) + Józef Gancarczyk - msza gregoriańska 10

9.00   1) + Wiesław Białasek – msza gregoriańska 22

          2) + Mieczysław Wrona (4 r.śm.) – od żony i synów z rodzinami

          3) + Władysław Bętkowski – od chrześnicy Ani z synem Wiktorem  

10.30 + Adam Archamowicz – od żony i dzieci z rodzinami 

12.00 ++ Józefa, Danuta, Eugeniusz, Krzysztof Dubiel i zm. z rdzo. Dubiel, Lechowski, Hepek

14.00 CHRZTY

16.00 + Zbigniew Matter

18.30 Msza święta za zmarłych.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Saturday the 23rd. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©