Diecezjalny opłatek Domowego Kościoła

Utworzono: czwartek, 12, styczeń 2017 ks. Dawid

W niedzielę Chrztu Pańskiego odbyło się w naszej Parafii diecezjalne spotkanie opłatkowe rodzin należących do Domowego Kościoła - Oazy Rodzin. Uroczystości swoją obecnością uświetnił ks. Biskup Piotr Skucha.

Na spotkanie licznie przybyły rodziny z całej Diecezji, wraz ze swoimi księżmi moderatorami. Najpierw była Msza święta, podczas której Słowo Boże wygłosił Biskup Piotr. Po noworocznych życzeniach i połamaniu się opłatkiem, dalszy ciąg spotkania miał miejsce w sali ks. Kowalczyka. Tu czekała kawa, herbata oraz pyszne ciasto. Był czas na rozmowę oraz wspólne śpiewanie kolęd.

W naszej Parafii działają trzy kręgi Domowego Kościoła, których opiekunami są ks. Piotr i ks. Dawid.

foto: Maciej Stanek

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Saturday the 23rd. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©