Krościenko - Byliśmy u źródeł

W dniach od 15 do 30 lipca 2017 r. uczestniczyliśmy w oazie II stopnia w Krościenku. Czekaliśmy na te rekolekcje ze zniecierpliwieniem. Jechaliśmy na nie z wielką chęcią poznania miejsca, gdzie wszystko się zaczęło. Gdzie swoje korzenie ma Domowy Kościół. Tam, gdzie ks. Franciszek Blachnicki rozpoczął swoje dzieło.

Czuwanie przy Jezusie

Przez całą noc trwało czuwanie przy Grobie Pańskim. Co dwadzieścia minut wartę zmieniali górnicy, a nad samym ranem Jezusa adorowała wspólnota Domowego Kościoła - Oazy Rodzin.

Diecezjalny opłatek Domowego Kościoła

W niedzielę Chrztu Pańskiego odbyło się w naszej Parafii diecezjalne spotkanie opłatkowe rodzin należących do Domowego Kościoła - Oazy Rodzin. Uroczystości swoją obecnością uświetnił ks. Biskup Piotr Skucha.

Spotkanie Kręgu Rejonowego

Raz na kwartał odbywa się spotkanie Kręgu Rejonowego Oazy Rodzin - Domowego Kościoła. Ostatnie takie spotkanie odbyło się 11 listopada.

Dzień Sportu Oazy Rodzin

Ringo, rzuty lotkami i samolotami, przeciąganie liny, skakanka, rzuty do kosza, kręgle, zawijanie cukierka, a także malowanie twarzy i konkurs plastyczny to tylko wybrane z licznych atrakcji i konkurencji w czasie Dnia Sportu Domowego Kościoła Diecezji Sosnowieckiej, który odbył się 11 czerwca w Szkole Podstawowej nr 7 w Jaworznie.

Małżeńska Droga Krzyżowa 2016

W piątek, 11 marca, rozważania Drogi Krzyżowej poprowadzili małżonkowie należący do Domowego Kościoła - Oazy Rodzin.

Wednesday the 16th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©