Jubileusz ks. Zbyszka

Utworzono: czwartek, 11, czerwiec 2020 ks. Paweł

Dnia 3 czerwca 1995 roku Ks. Zbyszek przyjął święcenie kapłańskie z rąk Ks. Biskupa Adama Śmigielskiego w Katedrze w Sosnowcu. Od tego dnia minęło już 25 lat, dlatego z tej racji w niedzielę, 7 czerwca br., sprawowano uroczystą Eucharystię, której przewodniczył sam Jubilat, a niezwykle piękne i głębokie kazanie wygłosił Ks. Prałat Eugeniusz Cebulski.

Ks. Proboszcz również w imieniu Kapłanów Kolegiaty i Sióstr Służebniczek Starowiejskich złożył bardzo serdeczne życzenia Ks. Jubilatowi. Przed błogosławieństwem słowa wdzięczności i gorących życzeń wypowiedzieli przedstawiciele wszystkich grup parafialnych oraz Dyrekcji i Grona Pedagogicznego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II, gdzie katechizuje ks. Zbyszek. Na zakończenie Ks. Jubilat podziękował wszystkim za modlitwę w jego intencji, życzenia i tak wielką życzliwość.

Foto: Szymon Wątor

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

#1 życzeniaBożena 2020-06-11 20:20
wielu łask Bożych w Księdza życiu kapłańskim, i dziękujemy za Księdza dobroć, życzliwość, pogodę ducha ... i Jezusową miłość miłosierną dla Parafian. Inni księża powinni brać wzór do naśladowania - również z naszej parafii
Tuesday the 27th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©