Zakończenie roku formacyjnego i imieniny Ks. Pawła i Ks. Waldemara

Utworzono: niedziela, 23, czerwiec 2019 ks. Zbyszek

Koniec roku szkolnego to również koniec roku formacyjnego 2018/2019. Z tej racji Kapłani Kolegiaty pod przewodnictwem Ks. Prałata Eugeniusza Cebulskiego sprawowali Eucharystię w intencji wszystkich członków grup działających w naszej Parafii. Ks. Proboszcz w czasie kazania zachęcił do refleksji, by odpowiedzieć w swoim sercu jakie każdy przyniósł owoce swojej pracy w poszczególnych grupach.

W czasie Mszy św. modliliśmy się również w intencji Solenizantów: Ks. Pawła i Ks. Waldemara, którym Ks. Prałat złożył serdeczne życzenia. Całą uroczystość uśweitnił nasz parafialny Chór.

Foto: Szymon Wątor

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Monday the 6th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©