Życzenia Wielkanocne '2019

Utworzono: sobota, 20, kwiecień 2019 ks. Zbyszek

Drodzy Parafianie! Wielkanoc to święto wiary, ufności i życia! To dążenie do tego, co w górze, nie do tego, co na ziemi - jak napisał święty Paweł w Liście do Kolosan. Wielkanoc to radość, że nienawiść została pokonana przez Miłość… Wielkanoc to nadzieja, że życie zawsze ma sens… Wielkanoc to przekonanie, że nie ma rzeczy niemożliwych… Wielkanoc to życzenia dobra, ciepła, radości… Dlatego „życzmy sobie wielkanocnych oczu, które pozwolą nam dostrzec blask wielkanocnego Alleluja: w śmierci - tajemnicę życia, w grzechu - nadzieję przebaczenia, w świadomości winy - Boże Miłosierdzie, w rozstaniu - niezniszczalną jedność, w ranach, nawet serca - niezwykłe zwycięstwo, w człowieku - tajemnicę Boga, w Bogu - godność człowieka, w moim «ja» - przeżywać ludzkie «ty»!” (Hemerle)

Kochani Parafianie! Każdemu i każdej z Was, a za Waszą przyczyną bliskim i tym, których spotkacie w świątecznym czasie, życzymy wielkanocnych oczu… Takich oczu życzymy, które potrafią dostrzec to, co niedostrzegalne… Życzymy tego z całego serca na święta i po świętach… Niech Zmartwychwstały Pan obdarzy Was pokojem, umocni nadzieje i ześle na Was swoje błogosławieństwo!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

#1 CHRYSTUS ŻYJE! ALLELUJA!Parafianka 2019-04-21 14:45
"Alleluja! Jezus Panem jest,
On zmartwychwstał, żyje, stoi pośród nas.
Alleluja! Radujmy się, uwielbiajmy Pana, który Królem jest..."
Niech Zmartwychwstały Chrystus błogosławi w pracy duszpasterskiej i codziennym życiu - życzą Księdzu Prałatowi i współpracującym Kapłanom - parafianie wdzięczni za godne przygotowanie do przeżywania Święta Zmartwychwstani a Pańskiego.
Sunday the 5th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©