Sukces scholi na "Sacrosongu"

Utworzono: czwartek, 25, wrzesień 2014 ks. Marek

Parafia Matki Bożej Anielskiej na Dąbrowie Narodowej zorganizowała po raz pierwszy po dłuższej przerwie Przegląd Piosenki Religijnej „Sacrosong". Tym samym jest to nawiązanie do konkursów piosenki jakie miały miejsce w tej jaworznickiej parafii w latach osiemdziesiątych. Tegoroczna edycja przeglądu odbyła się 20 września. Wśród występujących zespołów nie zabrakło również naszej parafialnej scholii, a wśród solistów do konkursu została zgłoszona Nikola Jurkowska.

 

Na zakończenie festynu parafialnego, a zarazem wieczoru festiwalowej piosenki na scenie zaprezentował się gość wieczoru Zespół „Pielgrzym". Po tym koncercie jury ogłosiło swój werdykt. Wśród zespołów zwycięzcą "Sacrosongu" została ogłoszona schola z naszej parafii, a wśród solistów Nikola Jurkowska. Organizatorzy festiwalu wręczyli nagrody nie kryjącym radości małym artystom i zaprosili wszystkich na kolejną edycje "Sacrosongu", która odbędzie się w czerwcu. 

 

Występ scholi można zobaczyć wchodząc na adres:

www.youtube.com/watch?v=uiuzduoL5X8&feature=youtu.be

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

#1 Gratulacje i owacje.Marek 2014-09-25 23:29
Serdeczne gratulacje dla księdza imiennika i jego "scholanek". Śpiewajcie na chwalę Bożą i radość ludu wiernego z jaworznickiej parafii.
Tuesday the 20th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©