Zmiany personalne

Utworzono: sobota, 23, sierpień 2014 ks. Dawid

mkolegiata1W czerwcu zostały ogłoszone zmiany personalne w Diecezji Sosnowieckiej. Dotyczą one także naszej parafii.

Ksiądz biskup Grzegorz Kaszak mianował nowym wikariuszem parafii św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie ks. Piotra Kosa, dotychczasowego wikariusza parafii św. Andrzeja Boboli w Bukownie. Ks. Piotr rozpocznie pracę w naszej parafii z dniem 27 sierpnia. Jednocześnie, także z dniem 27 sierpnia, ks. Konrad Mruk został mianowany wikariuszem parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Przeginii.

Ks. Konradowi dziękujemy za piękną, kapłańską pracę i życzymy powodzenia na nowej parafii, a ks. Piotra witamy serdecznie w naszej wspólnocie.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

#1 Mirosława Matysik 2014-08-26 12:42
W dalszej pracy duszpasterskiej życzę księdzu Konradowi błogosławieństw a bożego. Dziękujemy radość życia, otwartość i szczerość w kontaktach. Dziękuję także za organizację konkursu szopek i wiele innych inicjatyw. Kto teraz będzie św. Mikołajem i przyniesie nam do redakcji gazety Co tydzień cukierki? Będzie nam księdza brakowało.
Wednesday the 19th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©