Intencje Mszalne - od 30.08 do 5.09.2021

INTENCJE MSZALNE ( 10.01 – 16.01.2022 r.)

 

 

PONIEDZIAŁEK  (10 stycznia)

6.30   1) + Leszek Jakubowski – od kolegi Andrzeja z rodziną

          2) + Józef Gancarz – od Beaty i Mirosława Łazarz

          3) + Krystyna Gnyp – od rodzin Byrczek i Koczur

7.00   + Julian Wojkowski – od żony

7.30   + Mirosław Pawlica – od Urszuli, Krzysztofa i Michała Majmurek

8.00   + Urszula Kulig – od męża

18.30 1) + Władysław Dymek – od Agnieszki i Lesława Drozd z rodziną

          2) O Boże błog. dla rodzin z:

  1. Narutowicza, Zagłoby, Krakusa, Świstackiego, Żółkiewskiego, Sądowa, Biała, Wandy –

domy prywatne oraz bloki 56,60,62,66,68,70

 

WTOREK (11 stycznia)

6.30   1) + Leszek Jakubowski – od kolegów z garaży

          2) + Józef Gancarz – od Elżbiety i Mariana Pałków      

          3) + Krystyna Gnyp – od rodziny Machowiczów 

7.00   + Julian Wojkowski – od żony i córek z rodzinami   

7.30   + Julian Kurek – od żony  

8.00   + Tadeusz Garnek – od Józefy i Jana Bąk

18.30 1) + Józef Siemionko (11 rocz. śm.) – od żony z rodziną

          2) O Boże błog. dla rodzin z:

  1. Piekarska, Bogusławskiego – domy prywatne, Podwale – domy prywatne oraz bloki 53-59;  61-69 oraz 137-153, ul. Lipowa, Cyprysowa – domy prywatne oraz bloki 5,7,9,13, ul. Działkowa,  Kadłubka – domy prywatne

 

ŚRODA  (12 stycznia)

6.30   1) + Leszek Jakubowski – od kolegów z garaży

          2) + Józef Gancarz – od Mieczysława Golonki z żoną    

          3) + Krystyna Gnyp – od pracowników DPS Jaworzno

7.00   + Anna Lubelczyk – od rodziny Lubelczyk z Przybówki

7.30   + Stanisław Półgęsek (25 rocz. śm.) – od córki i wnuków

8.00   + Teresa Kwiatkowska – od koleżanek i kolegów z warsztatów szkolnych

18.30 1) W intencji matek oczekujących potomstwa

          2) O Boże błog. dla rodzin z:

  1. Botaniczna, Wilkoszyn, Pionierów, Obrońców Poczty Gd., Skotnica (domy prywatne),
  2. Słowackiego, Stojałowskiego, Mały Rynek, Kopernika (domy prywatne), ul. Pocztowa,

Sienkiewicza, Rynek, Sławkowska, Cmentarna (domy prywatne)

 

CZWARTEK (13 stycznia)

6.30   1) + Eugeniusz Melczyk – od rodziny Judów

          2) + Leszek Jakubowski – od mamy i brata Piotra z synem

          3) + Józef Gancarz – od Katarzyny Wróbel

7.00   + Wiesław Pędrak (4 rocz. śm.) – od rodziców z rodzeństwa

7.30   + Ignacy, Anna Kadłubiccy – od rodziny

8.00   + Danuta Wiecheć (rocz. śm.)  

18.30 1) W intencji Ojczyzny, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych

          2) O Boże błog. dla rodzin z:

  1. Bohaterów Getta, Północna (domy prywatne oraz blok 9c), Wapienna, Wysoka, Pawia, Galmany, Francesco Nullo, Potiebni, Św. Wojciecha – numery nieparzyste, numery parzyste oraz bloki115,115abc,115def, a także św. Wojciecha bloki JTBS

 

PIĄTEK (14 stycznia)

6.30   1) + Leszek Jakubowski – od Michaliny Gryboś

          2) + Józef Gancarz – od Stanisława i Anety Wróbel

          3) + Julian Wojkowski – od córek z rodzinami

          4) + Wiesława Cetera (4 rocz. śm.) – od męża

7.00   + Daniela Skalna – od syna Zbigniewa z żoną Krysią

7.30   + Władysław Dymek – od Agnieszki i Lesława Drozd z rodziną

8.00   + ks. Prałat Julian Bajer – od Róży Różańcowej św. Maksymiliana Marii Kolbego          

18.30   1) Mszy Świętej zbiorowej polecają się zmarli: ++ Mirosław Pawlica – od Magdaleny i Łukasza Kunaszewskich;+ Cecylia Majewska – od Tadeusza Migas z rodziną;+ Piotr Kurzeja – od Beaty i Tomasza Pajor z Młyńczysk z rodziną;+ Gabriela Blin – od wnuków;+ Danuta Kazimierczak – od sąsiadów z bloku przy ul. Wandy 70; Od uczestników pogrzebu:   + Piotr Kurzeja;+ Edward Żak;+ Marian Kosiór;+ Danuta Czopik;+ Jerzy Gottel;+ Władysława Drabik;+ Tadeusz Opitek;+ Jan Godek;+ Anna Dulak;+ Bronisława Baran;+ Barbara Pajonk; + Marianna Matyasik;+ Michalina Klimczak;+ Helena Winiarska;  

2) O Boże błog. dla rodzin z: ul. Urzędnicza – domy prywatne oraz bloki 1,3,18, Sportowa – domy prywatne, nowe bloki oraz bloki nr 5,7,7a,9, 11a,11,13,20,12,14,16,18, Różana – bloki nr 1,2, 3, Krakowska 4, Grunwaldzka – bloki nr 36,38,40, Olszewskiego 2 (1-126) oraz domy prywatne, ul. Zacisze – domy prywatne oraz bloki 1,3,5,7,9,11, Zacisze 22, oraz Zacisze Boczna 1

 

SOBOTA (15 stycznia)

6.30   1) + Leszek Jakubowski – od Józefa i Krystyny Gryboś

          2) + Józef Gancarz – od Lucyny i Marka Oleksy

7.00   + Jerzy Orzechowski – od chrześnicy Oli  

7.30   + Stanisław Paduch – od syna Krzysztofa z żoną

8.00   + Mirosław Pawlica – od kuzynki Ewy z rodziną

18.30 + Andrzej Palka  - od rodziny Stanków z Bachowic

 

NIEDZIELA (16 stycznia)

6.00    Za Parafian

7.30   + Józef Gancarz – od Krystyny i Jana Fąfara      

9.00   1) O zdrowie i Boże błog. dla Piotra

          2) + Adam Wrona (2 rocz. śm.) – od żony, dzieci i wnuków

10.30 1) + Zdzisława Domasik (1 rocz. śm.) – od córek i synów z rodzinami

          2) O zdrowie, Boże błog. dary Ducha św. i łaskę wytrwania w wierze dla Nikoli z okazji 15 rocz. urodzin  

12.00 1) + Jan Czyżkiewicz, rodzice i rodzeństwo

          2) O zdrowie, Boże błog. dla Joanny z racji 80 rocz. urodzin – od córek z rodzinami

14.00 CHRZTY

16.00 + Władysław Boroń (27 rocz. śm.)

         

18.30 Mszy Świętej zbiorowej polecają się zmarli: ++Jacenty Dziurdzikowski – od sąsiadów z działek;+ Marta Niciarz – od sąsiadów z bloku 59 ul. Podwale;+ Tadeusz Bogusz – od rodziny Chmurów;+ Władysława Drabik – od Stanisławy i Henryka Kubiczek;+ Zdzisław Pażucha – od rodziny Urban;+ Zdzisława Worobiec – od chrześnicy Aliny z rodziną;+ Henryk Klimczak (1 rocz. śm.) – od córki Izabeli z rodziną;+ Józef Dziurdzia – od rodziny Dziurdziów z Siedlca koło Bochni;+ Franciszka Pieronkiewicz – od wnuka Kamila z rodziną;+ Piotr Jaworek – od Rejestracji EWITA;+ Adam Miś – od pracowników PKM Jaworzno;+ Rozalia Zemirek – od prawnuczki Natalii z rodziną;+ Władysław Płonka – od Wiesławy Michalew z synami;+ Maria Jakowicz – od koleżanek z Domu Pomocy Społecznej;+ Wiesław Drobniak – od rodziny Brylów;+ Stanisław Solarz – od kuzynki z rodziną;+ Apolonia Grzymek – od chrześniaka Józefa z żoną;+ Robert Zakrocki – od Zakładu Pogrzebowego ORFEUSZ;+ Kazimierz Makowski – od syna Marka z rodziną;+ Urszula Zielińska – od wujka Mariana Murzyn z rodziną z Głogoczowa;+ Piotr Kurzeja – od Joanny i Michała Juszczyk z Młyńczysk z rodziną;+ Gabriela Blin – od swatowej;+ Barbara, Leszek Bril. Stefania Penc. Kazimierz, Janina, Igor Olesik;+ Marcin Wielocha – od sąsiadów z bloku;+ Bronisław Knurowski. Józef Pysno. Władysław Serafin – od  brata;+ Helena Serafin – od Andrzeja Siekańca;+ Czesław Kaczmarczyk; Od uczestników pogrzebu:           ++Piotr Kurzeja;+ Edward Żak;+ Marian Kosiór;+ Maria Wieczorek;+ Janusz Potoczek;+ Krystyna Zarzycka;+ Jan Godek;+ Anna Dulak;+ Bronisława Baran;+ Barbara Pajonk;+ Michalina Klimczak;+ Helena Winiarska;

 

Kontakt

Pl. Św. Jana 17
43 - 600 Jaworzno

tel.: 032 616 33 09

 

tel. dyżurny
(pogrzeb, wezwanie do chorego):

883 800 039

 

e-mail: kancelaria_kolegiata@wp.pl

 

Nr konta parafii:
PKO BP o/Jaworzno 
731020 2528 0000 0402 0116 2452