Intencje Mszalne - od 30.08 do 5.09.2021

INTENCJE MSZALNE (4.10. – 10.10.2021 r.)

 

PONIEDZIAŁEK  (04 października)

 6.30        1) + Kazimierz Brózda – msza gregoriańska 4

                2) + Irena Mazur – od sąsiadów z klatki     

 7.00        ++ Genowefa i Franciszek Palka  

 7.30        ++ Leonarda i Karol Teofilscy (34 rocz. śm.) – od córki   

 8.00        ++ Władysława i Stanisław Kaszuba

18.30      1) + Franciszek Leszczyński

               2) + Kazimierz Ligęza – od żony i dzieci

 

 

WTOREK (05 października)

 6.30        1) + Kazimierz Brózda – msza gregoriańska 5

                2) +  Leonard Pawełczyk – od Izabeli Boba oraz Magdaleny i Krzysztofa Witalis     

 7.00        + Jacek Czernik – od Przyjaciół Jaworznickiego Stowarzyszenia Abstynęckiego „Razem Jaworzno”  

 7.30        + Sylwester i Daniela Wiernek. Stanisław Dura. Franciszek Golik  

 8.00        + Maria Kucharska (18 rocz. śm.) i Józef Kucharski (28 rocz. śm.) ich rodziców i rodzeństwo

18.30      1) W intencji misji

               2) + Anna Brożek – od Edzi i Urszuli z rodzinami  

                

 

ŚRODA  (06 października)

 6.30        1) + Kazimierz Brózda – msza gregoriańska 6

                2) + Andrzej Wyszyński – od Katarzyny Banach z rodziną    

 7.00        + Sylwia Obacz – od pani Zięby z rodziną

 7.30        + Łukasz Szkarłat – od kuzynki Ani z rodziną

 8.00        + Maria Jazowska – od wnuczek z rodzinami

18.30      1) + Helena Leśniak (11 rocz. śm.)

               2) Msza Święta zbiorowa za żyjących:

                 - O zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski w rozwiązaniu trudnej sprawy dla syna Daniela;

                 - O zdrowie, Boże bł. dla Damiana Sudoł z okazji imienin;

                 - O dary Ducha św. i zdrowie dla Michała i Anny;

                 - O zdrowie i Boże bł. dla Jana i Marii oraz sąsiadki.

 

 

 

CZWARTEK (07 października)

 6.30        1) + Kazimierz Brózda – msza gregoriańska 7

                2) Dziękczynno – błagalna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. dla Anny i Grzegorza z racji 1 rocz. ślubu

 7.00        + Michał Zawodnik – od Haliny Rechul z mamą

 7.30        + Janina Jamrozik – od koleżanki Barbary

 8.00        + Maria Piechówka – od rodziny Łaciak  

18.30      1) O Boże bł. opiekę MB dla członkiń Róży św. Jadwigi

               2) O Powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii oraz za księży i siostry pracujące w naszej parafii – od Bractwa Różańcowego

 

PIĄTEK (08 października)

 6.30        1) + Kazimierz Brózda – msza gregoriańska 8

                2) + Genowefa Łącka – od sąsiadów z ul. 3 Maja

 7.00       ++ Jan i Władysława Węgrzyn – od córek i wnuków z rodzinami

 7.30       ++ Ignacy, Maria Herman – od syna z rodziną

 8.00       ++ Olga i Jan Herman z rodzicami

18.30     1) +Teofil Michałowski (rocz. śm.) 

              2) + Adam Półgęsek (7 rocz. śm.) – od żony i synów z rodzinami

               

SOBOTA (09 października)

 6.30        1) + Kazimierz Brózda – msza gregoriańska 9

                2) + Leonard Pawełczyk – od rodziny Waligórów

 7.00        + Andrzej Wyszyński – od Agnieszki Frytek z dziećmi  

 7.30        + Stefan Krasicki (22 rocz. śm.) – od żony z dziećmi

 8.00        + Dominik Szuster

18.30       + Stanisława Rech (9 rocz. śm.) – od męża i dzieci z rodziną  

 

NIEDZIELA (10 października)

 6.00         Za Parafian

 7.30        1) + Urszula Kulig od męża

                2) + Kazimierz Brózda – msza gregoriańska 10

 9.00        1) + Zbigniew Baszak (3 rocz. śm.)

                2) ++ Kazimiera (13 rocz. śm.) i Bogdan (9 rocz. śm.) Olszakowie

10.30       + Gizela Kolka (4 rocz. śm.)

12.00       1) ROCZKI (zbiorowa):

                - Jagoda Helbin w 2 rocz. urodzin

                - Grzegorz w 18 rocz. urodzin

16.00       ++ Roman i Stanisława Czerwonka oraz Adolf i Wiktoria Czerwonka

 

18.30      Mszy Świętej zbiorowej polecają się zmarli:

+ Józef Gancarz – od chrześniaka Grzegorza Pałki z rodziną;+ Stanisław Obszański – od chrześnicy Litki;+ Małgorzata Żurek – od strażaków OSP Ciężkowice;+ Janina Zalewska – od Doroty Kowalczyk z rodziną z Rabki Zdrój;+ Andrzej Palka – od pracowników grupy CARGO;+ Lucyna Mąka – od sąsiadów z klatki ul. Broniewskiego 7;+ Tadeusz Zajda – od siostry Ireny z mężem;   + Marta Warmuz – od rodziny Duszyk i Gujów;+ Marek Majmurek – od Małgorzaty i Piotra Hezner;+ Zofia Małolepsza – Piwowarczyk – od bratowej Teresy z rodziną;+ Jolanta Czułkin – od rodziny Nowaków i Pytlików;+ Zofia Zimka – od chrześnicy Marii z rodziną;+ Stanisława Małysa – od rodziny Ostachowskich i Ziemniaków;+ Cecylia Kuca – od Anny i Tadeusza Pabiś;+ Barbara Bednarska – od rodziny Machaj;+ Franciszek Pizło – od żony, córek i rodziny;+ Fryderyka Bereziuk – od sąsiadów;+ Jerzy Orzechowski – od Stanisława i Reginy Ciupek;+ Andrzej Zemła – od syna;  + Krystyna Palian – od koleżanek córki z laboratorium;+ Grażyna Cabała – od mamy;+ Józef Ryś – od syna z rodziną;+ Maria Korzonek – od Barbary i Andrzeja Węglarz;+ Maria Kozik – od męża Józefa i dzieci;+ Karolina Nowak – od Zakładu Pogrzebowego ORFEUSZ       

Kontakt

Pl. Św. Jana 17
43 - 600 Jaworzno

tel.: 032 616 33 09
fax: 032 616 33 09 wew. 30

 

tel. dyżurny
(pogrzeb, wezwanie do chorego):

883 800 039

 

e-mail: kancelaria_kolegiata@wp.pl

 

Nr konta parafii:
PKO BP o/Jaworzno 
731020 2528 0000 0402 0116 2452