Ogłoszenia Parafialne 9 stycznia 2022 r.

Niedziela Chrztu Pańskiego

 

 

  1. Od 10 stycznia rozpoczynamy Msze Święte Kolędowe o godz. 18.30 - według wyznaczonego harmonogramu.

W czasie Eucharystii wspólnie będziemy się modlić o błogosławieństwo dla rodzin. Zachęcamy, aby zabrać ze sobą wodę do poświęcenia, którą po powrocie do domu będzie można pokropić własne mieszkania.

Modlitwa z błogosławieństwem domu będzie do zabrania ze stolika, znajdującego się przed ołtarzem. 

  1. We wtorki od 16.30 do 17.30, s. Danuta zaprasza dziewczynki z klas od 2 do 6 SP na spotkanie scholii. Spotkania odbywać się będą w salce w dolnym kościele. Zapraszamy również dzieci, które grają na instrumentach.

  2. Spotkanie Koła Radia Maryja w środę o 17.00

  3. W przyszłą niedzielę 16 stycznia o godz. 14.00 Msza Święta z udzieleniem sakramentu Chrztu Świętego. Katecheza przedchrzcielna w czwartek 13 stycznia po Mszy świętej ok 00 w dolnym kościele.

  4. Spotkanie Zelatorek Róż Różańcowych w piątek o 17.00

  5. Przyszła niedziela to Niedziela Dobrego Serca dla Parafii. „Bóg zapłać” wszystkim, którzy modlą się za naszą wspólnotę parafialną i którzy składają ofiary na potrzeby parafii i jej funkcjonowanie.

  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej zwłaszcza naszego pisma parafialnego „Święty Wojciech” . W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m.in. o tym czy Jezus jako dziecko wiedział, że jest Bogiem, w „Niedzieli” natomiast o sensie chrztu niemowląt.

  7. Obchodzącym imieniny, urodziny, jubileusze w tym tygodniu składamy serdeczne życzenia. Chorych parafian pozdrawiamy i zapewniamy o modlitwie. Obecnym na Mszy Świętej Parafianom i Gościom życzymy Bożej opieki na codziennych drogach życia.