Intencje Mszalne - od 30.08 do 5.09.2021

INTENCJE MSZALNE (29.11. – 05.12.2021 r.)

 

 

PONIEDZIAŁEK  (29 listopada)

6.00     1) ++ Kazimiera Kolasa i Franciszek – od córki Agnieszki

            2) + Anna Pacut – od Zyty i Tadeusza

7.00     + Eugeniusz Patucha (11 rocz. śm.) – od żony i syna z rodziną

7.30     ++ Marian Kwinta (1 rocz. śm.) i Maria Kwinta – od córki z rodziną

8.00     + Małgorzata Kuźniewska – od rodziny Kuźniewskich

17.00   ++ Anna, Piotr Puz i zmarli z rodziny

18.30   ++ Msza gregoriańska za zmarłych

WTOREK (30 listopada)

6.00     1) + Genowefa Mikos – od rodziny Bajorek

            2) O Boże błog. zdrowie i opiekę MB Nieustającej Pomocy oraz Aniołów Stróżów dla Błażeja z racji 3 rocz. urodzin – od babci Małgosi     

7.00     + Józef Gancarz – od zięcia Roberta i wnuczki Oli  

7.30     + Jolanta Woźniak – od rodziny Kwadransów  

8.00     + Anna Pacut – od członków Róży św. Dominika

17.00   + Maria Piechówka – od siostry Anny z Andrychowa z synem

18.30   ++ Msza gregoriańska za zmarłych

ŚRODA  (01 grudnia)

6.00     1) + Stanisław Kaszyca – od chrześnicy z rodziną

            2) + Kazimierz Wincenciak (rocz. śm.)    

7.00     + Eugeniusz Palka – od rodziny Baran i Chechelskich

7.30     + Mieczysław Leszczyński i jego rodzice

8.00     + Grażyna Wójcik – od chrześniaka Sebastiana

17.00   + Grzegorz Sucheta (4 rocz. śm.)

18.30   Msza Święta zbiorowa za żyjących

O zdrowie, Boże bł. opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla:

- Członków Róży św. Barbary,

- Sary i Jagody z racji 18 urodzin,

- Anny i Michała,

CZWARTEK (02 grudnia)

6.00     1) + Ewa Młotkowska (3 rocz. śm.) – od rodziny

            2) + Jacek Piędel (1 rocz. śm.) – od syna, mamy i rodzeństwa z rodzinami

7.00     + Marianna Kuczmaszewska (5 rocz. śm.) – od córek

7.30     + Małgorzata Kuźniewska – od wujka Włodka z rodziną

8.00     + Anna Pacut – od chrześniaka Adama Mazur z rodziną   

17.00   + Jan Wróblewski (35 rocz. śm.) – od córek z rodziną

18.30   O powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii oraz w intencji księży i sióstr pracujących w naszej parafii – od bractwa różańcowego


PIĄTEK (03 grudnia)

6.00     1) + Anna Cypryś (rocz. śm.)

            2) + Ireneusz Wincenciak

7.00     + Anna Pacut – od męża i dzieci

7.30     + Marek Ożarowski (3 rocz. śm.) – od żony i syna z rodziną

8.00     ++ Franciszek Potoczek i Bogusław Potoczek

17.00   Wynagradzająca NSPJ – od róż różańcowych  

18.30   Mszy Świętej zbiorowej polecają się zmarli:     

+ Jolanta Jedlecka – od dzieci z rodzinami;+ Zofia Kurdziel (1 rocz. śm.) – od Marii Ciupek;+ Tadeusz Zajda – od koleżanek i kolegów z MCK i S;+ Daniela Skalna – od brata z żoną;+ Krystyna Cygan – od męża, córki z rodziną i syna;+ Marian Głód – od rodziny;

Od uczestników pogrzebu:+ Danuta Adamska;+ Zdzisław Pażucha;+ Maria Gryz;+ Zofia Szczęsna;+ Adam Bzowski;+ Zofia Sadkiewicz;+ Zbigniew Radko;+ Jolanta Ryncarz;+ Emil Cicharski;               + Grażyna Gajkowska;+ Jan Chochołek;+ Franciszka Pieronkiewicz;+ Jadwiga Bednarska;+ Józef Dziurdzia;+ Jan Siostrzonek;+ Maria Orlik;+ Franciszek Majmurek;                 + Wiesław Szymański;+ Marianna Pyrek;+ Małgorzata Pytel;+ Krzysztof Karbownik;                   + Henryk Kubiczek;+ Cecylia Majewska;+ Karol Marcela;+ Jerzy Płonka;+ Józef Orlik;             + Piotr Jaworek;+ Adam Miś;+ Rozalia Zemirek;+ Mieczysław Kapuśniak;+ Władysława Stalmarska;+ Grzegorz Ciepielski;+ Władysława Duchnik;+ Danuta Kotowska;+ Maria Jakowicz;+ Zdzisław Górka;+ Władysław Płonka;+ Zdzisław Patucha;+ Robert Zakrocki; + Krystyna Nieużyła;+ Wiesław Drobniak;+ Jan Kupiec;+ Janusz Sawary;+ Apolonia Grzymek;+ Stanisław Solarz;+ Irena Cupiał;      


SOBOTA (04 grudnia)

6.00     1) + Leokadia i Józef Zmarzły

            2) + Józef Gancarz - od swatów

7.00     + Mieczysław Dzierwa - od rodziny Brzósków   

7.30     + Maria Piechówka - od rodziny Kraus z Jawiszowic

8.00     Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP z prośbą o opiekę i łaski – od bractwa różańcowego         

18.30   + Barbara Rylska  


NIEDZIELA (05 grudnia)

6.00     Za Parafian

7.30     1) + Janina Sadło (1 rocz. śm.)

            2) + Maria Piechówka - od siostry Janiny, Bogdana i Basi z Rzyk

9.00     1) + Jacek Jastrzębski (rocz. śm.)

            2) + Tadeusz Proszkowiec (rocz. śm.) - od żony

10.30   + Renata Żyła (1 rocz. śm.) - od mamy z rodziną  

12.00   O zdrowie, Boże błog. opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski dla Magdaleny z racji 30 rocz. urodzin - od babci  

16.00   ++ Maria i Henryk Mocek - od córki z rodziną

18.30   Mszy Świętej zbiorowej polecają się zmarli:

+ Tadeusz Zajda - od koleżanek i kolegów z MCK i S;+ Zofia Małolepsza - Piwowarczyk - od Michniaków i bratowej Piwowarczyk;+ Irena Najuch (2 rocz. śm.) - od córki z rodziną;+ Jerzy Orzechowski - od rodziny Adamiec;+ Daniela Skalna - od brata z rodziną;+ Grażyna Cabała - od kuzyna Janusza z żoną i dziećmi;+ Ewa Lelek - od Jadwigi Klimczyk - Merta z dziećmi;+ Maria Korzonek - od rodziny Chochlińskich;+ Mirosław Pawlica - od rodziny Leśniaków i Bednarków z Rajbrotu;+ Andrzej Palka - od teściów Władysławy i Andrzeja Budek;+ Józefa Matras - od swatów Widełków z rodziną;+ Zdzisław Pażucha - od rodziny Kmiecików;+ Zofia Sadkiewicz - od Anny i Pawła Pazdan z rodziną;+ Kazimierz Bedura - od ucz. pog;+ Wiesław Kaletka (4 rocz. śm.) - od żony z dziećmi;+ Maria, Antoni Bacik. Maria, Andrzej Wełna;+ Franciszek, Adam, Dominik, Jasia, Stefan i Daniela Wełna;+ Ewa i Wojciech Rusin, ks. Stanisław Bogacz, Jerzy Klof;+ Józef Orlik - od sąsiadów Zięba i Kaleta;+ Cecylia Majewska - od Danuty i Leszka Smajda z rodziną ze Zbuldzy; + Adam Miś - od Elwiry z rodziną;+ Piotr Jaworek - od koleżanek i kolegów z pracy z Zgesobieski;+ Zdzisław Górka - od Karoliny i Marcina Bobowskich;+ Danuta Kotowska - od Haliny i Moniki;   

Kontakt

Pl. Św. Jana 17
43 - 600 Jaworzno

tel.: 032 616 33 09

 

tel. dyżurny
(pogrzeb, wezwanie do chorego):

883 800 039

 

e-mail: kancelaria_kolegiata@wp.pl

 

Nr konta parafii:
PKO BP o/Jaworzno 
731020 2528 0000 0402 0116 2452