Intencje Mszalne - od 30.08 do 5.09.2021

INTENCJE MSZALNE (08.11. – 14.11.2021 r.)

 

 

PONIEDZIAŁEK (08 listopada)

  6.30  1) + Józef Stępniak – od sióstr Służebniczek

           2) + Irena Tańska – od pracowników opieki paliatywnej w Jaworznie

  7.00  + Anna Pacut – od Katarzyny i Tadeusza Jakubik

  7.30  + Marian Kluciński (1 rocz. śm.)

  8.00  + Dariusz Gajda (6 rocz. śm.)

 18.30 1) + Msza gregoriańska za zmarłych

           2) + za zmarłe członkinie Róży św. Jadwigi i zmarłych z rodzin tej Róży

 

WTOREK (09 listopada)

  6.30  1) + Stanisław Kwaśniowski – od żony i wnuczki Wiktorii

           2) + Anna Pacut – od sióstr Służebniczek

  7.00  + Jolanta Woźniak – od sąsiada Zbigniewa Ogórka z żoną i córkami oraz rodziną z gór

  7.30  + Maria Piechówka – od Antoniny Korby z rodziną

  8.00  ++ Krystyna, Józef, Beata Borowiec

 18.30 1) + Msza gregoriańska za zmarłych

           2) ++ Janina, Hubert, Zbigniew Uramowicz

 

ŚRODA (10 listopada)

 6.30  1) + zmarli z rodziny Zielińskich i Zubrzyckich

          2) + Irena Tańska – od koleżanek ze szpitala nr 1 i nr 2 w Mysłowicach

 7.00  + Anna Pacut – od Zofii i Jana Chorązy

 7.30  + Stanisław Kwaśniowski – od wnuczek Izy, Joli i Natalii

 8.00  + Urszula Kulig – od męża

18.30 1) + Msza gregoriańska za zmarłych

          2) + Zuzanna Góralczyk (7 rocz. śm.) – od syna i córki

 

CZWARTEK (11 listopada)

 6.30  + Anna Pacut – od rodziny Szpindorów

 7.00  + Stanisław Kwaśniowski – od Elżbiety i Adama Stachańczyk

 7.30  + Mieczysław Dzierwa – od rodziny Jopków

 8.00  ++ Marian, Ludwik, Maria Tura, Stanisława

 9.00  Msza św. w intencji Ojczyzny

18.30 1) + Msza gregoriańska za zmarłych

              2) + Maria, Józef Halik

 

PIĄTEK (12 listopada)

 6.30  1) + Mieczysław Dulowski – od córek Sylwii, Dagmary, Asi

          2) + Genowefa Łącka – od sąsiadów z ul. Glinianej

 7.00  + Anna Pacut – od rodziny Chwirut

 7.30  + Stanisław Kwaśniowski – od Jana Stachańczyka

 8.00  ++ Halina, Wenancjusz Żuczek – od rodziny Żuczków i Gawrysów

18.30 1) W intencji matek oczekujących dzieci

          2) + Msza gregoriańska za zmarłych

 

SOBOTA (13 listopada)

 6.30  1) + Anna Pacut – od rodziny Wyka

          2) + Stanisław Mazur - od żony, dzieci i wnuków

 7.00  + Krystyna Kusion – od męża

 7.30  + Maria Piechówka – od Antoniny Korby z rodziną

 8.00  + Msza gregoriańska za zmarłych

18.30 W intencji Ojczyzny, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych

 

NIEDZIELA (14 listopada)

 6.00  Za Parafian

 7.30  1) O Boże błog. dla Stanisław Cichy z racji 80 rocz. urodzin – od córki z rodziną

          2) ++ Felicja, Józef (rocz. śm.)

 9.00  1) + Msza gregoriańska za zmarłych

          2) ++ Alicja i Władysław Mikołajczak

10.30 + Jadwiga Sułek (1 rocz. śm.) i Emil Sułek (17 rocz. śm.)

12.00 1) ROCZKI: Bartłomiej Grabowski

          2) Za pielgrzymów uczestniczących w pielgrzymce do Łagiewnik, prosząc o Boże błog. dla nich i ich rodzin

16.00 + Bogdan Polański (10 rocz. śm.) – od żony, córki, syna z rodzinami

18.30 Mszy Świętej zbiorowej polecają się zmarli:

+ Antoni Kartasiński (20 rocz. śm.) – od dzieci; + Stanisław Typak – od córki z mężem i wnuczki; + Janina Zalewska – od wnuczki Katarzyny z rodziną; + Tadeusz Zajda – od syna Bogdana i córki Beaty z rodzinami; + Władysław Kondek – od rodziny z Pszczyny; + Genowefa Płaza – od sąsiadów z bloku 14; + Cezary Solnica – od wnuka Łukasza z rodziną; + Józef Krawczyk – od Kunegundy Gondek; + Irena Zubel (1 rocz. śm.); + Roman Tomporowski (1 rocz. śm.) – od córki i syna; +Jerzy Orzechowski – od Jamrozików z Grojca; + Maria Korzonek – od emerytowanych nauczycieli z SP 1; + Mirosław Pawlica – od rodziny Barnaś; + Andrzej Palka – od Kingi, Nawalskich i Makselonów; + Anna Lubelczyk – od sąsiadki Doroty Cieślik; + Andrzej Łuczak – od brata z żoną i rodziną; + Zdzisław Pażucha – od kolegi Kazimierza Figury; + Zdzisława Worobiec – od sąsiadów z bloku 12; + Zofia Sadkiewicz – od koleżanek córki z zakładu pracy AWEKS - dział pakowanie; + Grażyna Gajkowska – od Haliny i Jerzego Wójtowicz; + Kazimierz Bzdura – od Zofii Braś z rodziną z Wieliczki; + Jolanta Ryncarz – od koleżanek emerytek; + Jan Chochołek – od żony Marii; + Marek Żurek (1 rocz. śm.) – od syna z rodziną, żony i chrześnicy; + Jan Siostrzonek – od rodziny Cierniowskich; + Stanisława Żurek – od wnuczek Agnieszki i Magdy z synami; + Stanisław Osławski; + Waleria i Władysław Cichy – od dzieci; + Helena Pytlak – od męża z dziećmi.

    

Kontakt

Pl. Św. Jana 17
43 - 600 Jaworzno

tel.: 032 616 33 09

 

tel. dyżurny
(pogrzeb, wezwanie do chorego):

883 800 039

 

e-mail: kancelaria_kolegiata@wp.pl

 

Nr konta parafii:
PKO BP o/Jaworzno 
731020 2528 0000 0402 0116 2452