Intencje Mszalne - od 30.08 do 5.09.2021

INTENCJE MSZALNE (01.11. – 07.11.2021 r.)

 

 

PONIEDZIAŁEK (01 listopada)

  7.30   + Henryk Szajner – od braci z rodzinami

  9.00   + Maria Piechówka – od Justyny, Romana i Kamila Kaperów

  9.00   ++ Stanisława, Jan Dziubaczka – od synów Roberta i Artura z rodzinami

  9.30   Msza św. na cmentarzu WILKOSZYN

 10.30  + Jacek Kadłuczka (5 rocz. śm.) – od mamy i rodziny

 12.00  + Jolanta Woźniak – od rodziny Zdebskich

 14.00  Msza św. na cmentarzu PECHNIK

 18.30  + Msza gregoriańska za zmarłych

 

WTOREK (02 listopada)

  7.30   + Zofia Garbień

  9.00   + zmarłe członkinie Róży św. Teresy oraz zmarli z ich rodzin

 10.30  + Władysława i Marian Leyko. Filomena Paciorkowska

 15.00  Msza św. na cmentarzu PECHNIK: + Władysław Dziurdzikowski – od żony i synów z rodziną

 17.00  1) + Janina Kwasek (4 rocz. śm.) – od syna Janusza i córki Barbary

            2) + Leszek Gadziała i zmarli z rodziny – od żony z synami oraz Cecylia i Edward Ślusarczyk – od córki z wnukami

 18.30  1) W intencji misji

            2) + Msza gregoriańska za zmarłych

 

ŚRODA (03 listopada)

  6.30   1) + zmarli z rodziny Darosz i Mastaj

            2) + Mieczysław Dulowski – od brata Emila z rodziną

  7.00   + Stanisława Białogrzywy – od siostrzenicy Grażyny

  7.30   + zmarłe członkinie z Róży Różańcowej św. Maksymiliana Kolbe oraz ich rodzin

  8.00   + Grażyna Wójcik (1 rocz. śm.) – od rodziny

 18.30 1) Msza Święta zbiorowa za żyjących:

            - W podziękowaniu za uratowane życie. Z prośbą o Boże błog.

           2) + Msza gregoriańska za zmarłych

 

CZWARTEK (04 listopada)

  6.30  1) + Donata Sorokosz – od Patryka Nowakowskiego z rodziną

           2) + Władysław Wojtylas – od sąsiadów z działki

  7.00  + Renata i Lucjan Boćkowie – od bratowej

  7.30  + Jolanta Woźniak – od sąsiada Zbigniewa Ogórka z żoną i córkami i rodziną z gór

  8.00  + Marian Żmuda (1 rocz. śm.) – od żony i dzieci

 18.30 1) O powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii oraz za księży i siostry pracujące w naszej parafii – od bractwa różańcowego

         2) Msza gregoriańska za zmarłych

 

PIĄTEK (05 listopada)

  6.30  1) + Anna Pacut – od męża i dzieci

           2) + Władysław Wojtylas – od sąsiadów z działki

  7.00  + Genowefa Łącka – od Elżbiety Dobosz z rodziną

  7.30  + Józefa Ciupek (rocz. śm.) – od córki

  8.00  + Msza gregoriańska za zmarłych

 17.00  Wynagradzająca NSPJ – od róż różańcowych

 18.30  Mszy Świętej zbiorowej polecają się zmarli:

+ Leszek Helbin (1 rocz. śm.) – od szwagierki z rodziną;+ Stanisław Obszański – od rodziny Majchrów;+ Janina Zalewska – od Barbary Pociechy z Lubawki z rodziną;+ Tadeusz Zajda – od Józefa i Krystyny Bielak;+ Władysław Kondek – od rodziny Jankowskich;+ Daniela Skalna – od rodziny Sroków;+ Gertruda (11 rocz. śm.), Adolf (21 rocz. śm.) Kaletka – od synowej z rodziną; + Ludmiła Sidorowicz – od rodziny Kaletków;+ Franciszek, Maria Obirek. Zofia Kujawa – od córki i siostry z rodziną;+ Stanisław Sierczyński (20 rocz. śm.)

Od uczestników pogrzebu:

+ Ewa Lelek;+ Józef Ryś;+ Teresa Kwiatkowska;+ Maria Korzonek;+ Anna Lubelczyk; + Halina Pniak;+ Marta Niciarz;+ Karolina Nowak;+ Władysława Drabik;+ Julian Kurek; + Andrzej Gzil;+ Andrzej Łuczak;+ Zdzisław Pażucha;+ Maria Gryz;+ Zofia Szczęsna; + Adam Bzowski;+ Zofia Sadkiewicz;+ Julian Wojkowski;+ Zbigniew Radko;+ Jolanta Ryncarz; + Emil Cicharski;+ Kazimierz Badura;+ Grażyna Gajkowska;+ Jan Chochołek;+ Franciszka Pieronkiewicz;+ Jadwiga Bednarska;+ Józef Dziurdzia;+ Jan Siostrzonek;+ Maria Orlik; + Franciszek Majmurek;+ Wiesław Szymański;+ Marianna Pyrek;

 

SOBOTA (06 listopada)

  6.30  1) + Stanisław Piędel (1 rocz. śm.) – od żony z dziećmi

           2) + Anna Pacut – od męża i dzieci

  7.00  + Dawid Kramarz – od rodziny Zawadzkich

  7.30  + Bogusław Hajos (25 rocz. śm.)

  8.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP z prośbą o opiekę i łaski – od bractwa różańcowego

 18.30 + Msza gregoriańska za zmarłych

 

NIEDZIELA (07 listopada)

  6.00  Za Parafian

  7.30  1) + Anna i Stanisław Grudzień

           2) + Stanisław Pajor

  9.00  1) O zdrowie, Boże błog. dla Anieli Golczyk z racji 90 rocz. urodzin

           2) + Msza gregoriańska za zmarłych

           3) + Teodor, Cecylia, Fryderyk, Władysława, Teodor, Alicja Głąb

 10.30 + Elżbieta Chmielewska – od córki Lidzi i Moniki z rodziną

 12.00 + Zofia Waluga (3 rocz. śm.) i zmarłych rodziców

 16.00 + za zmarłe członkinie z Róży św. Antoniego z Padwy

18.30 Mszy Świętej zbiorowej polecają się zmarli:

+ Małgorzata Baran (2 rocz. śm) – od rodziny;+ Maria Celej (10 rocz. śm.);+za zmarłych rodziców: + Helena i Mieczysław, teściów:+ Mieczysław i Helena, mąż: Stanisław i dzieci: Mirosław, Jan, Piotr, Paweł, Jan i Katarzyna;+ Zdzisław Chomicki – od żony i córek z rodzinami;+ Stanisław Obszański – od Tadeusza i Zofii Skalnej z rodziną;+ Janina Zalewska – od Jadwigi Raczyńskiej z Lubawki z rodziną;+ Ewa Ryba (1 rocz. śm.) – od Bogusi ze Stasiem;+ Kazimierz Żelichowski (1 rocz. śm.) – od żony, syna Rafała z rodziną, córki Marioli z rodziną, córki Barbary oraz szwagra; + Władysława Cichoń i Andrzej Cichoń – od siostry;+ Tadeusz Zajda – od żony Ewy;+ Władysław Kondek – od sióstr i zięcia;+ Józef Krawczyk – od córki i żony;+ Grażyna Cabała – od Zakładu Pogrzebowego „Orfeusz";+ Maria Czerniak (20 rocz. śm.);+ Helena Kadłuczka – od ucz. pogrzebu;+ Tadeusz Bogusz – od ucz. pogrzebu;+ Agnieszka, Aleksander Drozd;+ Józefa Matras – od ucz. pogrzebu;+ Halina Niernsee – od córki z rodziną i syna z rodziną;+ Danuta Adamska – od szwagra z rodziną;+ Julian Łopusiński – od ucz. pogrzebu;+ Zdzisław Worobiec – od ucz. pogrzebu;+ Zdzisław Pażucha – od Dymarów;+ Adam Fitał – od rodziców;+ Jolanta Ryncarz – od koleżanek Krysi i Bogusi;+ Kazimierz, Sławomir (rocz. śm.), Jadwiga, Stanisław, Katarzyna Ślusarczyk oraz Józefa, Leon Skubek;+ Maria, Stefan Urbanik – od córki z rodziną;+ Franciszka Pieronkiewicz – od sąsiadów;+ Józef Dziurdzia – od swatowej Janiny z mężem;+ Władysław, Marianna, Józef, Bartosz, dziadkowie i babcie;+ Krzysztof Karbownik – od sióstr z rodziną;

Kontakt

Pl. Św. Jana 17
43 - 600 Jaworzno

tel.: 032 616 33 09

 

tel. dyżurny
(pogrzeb, wezwanie do chorego):

883 800 039

 

e-mail: kancelaria_kolegiata@wp.pl

 

Nr konta parafii:
PKO BP o/Jaworzno 
731020 2528 0000 0402 0116 2452