1. Przeżywamy uroczystość Objawienia Pańskiego. Po Mszach świętych poświęcenie kadzidła i kredy. Ofiary składane na tace są przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny, który wspiera Polskich Misjonarzy.

2. Bardzo serdecznie zapraszamy grupy parafialne i wszystkich Parafian oraz mieszkańców Jaworzna na Orszak Trzech Króli. To wyjątkowe wydarzenie rozpocznie się uroczystą Mszą św. o godz. 12.00 pod przewodnictwem Ks. Biskupa Grzegorza Kaszaka. Następnie po Mszy św. ok. godz. 13.00, orszak wyruszy  na płytę Jaworznickiego Rynku do tradycyjnej bożonarodzeniowej szopki, gdzie nastąpi finał tej uroczystości. W czasie trwania orszaku młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Jaworznie przedstawi fragmenty jasełek.

3. Ks. Kacper obchodzi dzisiaj swoje imieniny. Księdzu Solenizantowi składamy życzenia obfitości Bożych łask na każdy dzień. W sobotę, 12 stycznia na Mszy Św. o godz. 18.30 modlić się będziemy w intencji Ks. Kacpra prosząc o błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski.

4. Również dzisiaj, Zespół Charytatywny działający przy naszej Parafii, rozprowadza kredę i kadzidło. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na pomoc dla najbardziej potrzebujących.

5. We wtorek, 8 stycznia o godz. 17.00, spotkanie koła Radia Maryja w sali nr 3 w dolnym kościele.

6. W piątek, 11 stycznia, organizowana jest pielgrzymka na Jasną Górę na nocne czuwanie. Zapisy u p. Wiesławy (tel. 32 752 02 86). Wyjazd o godz. 19.00 przy sklepie „Rolnik”.

7. W przyszłą niedzielę, 13 stycznia, zapraszamy członkinie i członków Kół Żywego Różańca na zmianę tajemnic różańcowych i spotkanie opłatkowe. Początek o godz. 15.00 w dolnym kościele, a potem w sali ks. Kowalczyka.

8. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian na wspólne rodzinne kolędowanie w naszej Kolegiacie, 20 stycznia po Mszy św. o godz. 16.00. Zgłoszenia w Kancelarii Parafialnej, w zakrystii lub bezpośrednio u ks. Adriana.

9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, a szczególnie naszego tygodnika „Święty Wojciech”, w którym możemy przeczytać o świątecznych wydarzeniach z życia naszej Parafii. Natomiast w „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać o królach, którzy odwiedzili nowo narodzonego Jezusa oraz o pięknie życia w małżeństwie sakramentalnym, a w „Niedzieli” o bilansie starego 2018 roku.

10. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask. Wszystkim Parafianom i Gościom niech Matka Boża Jaworznicka wyprasza potrzebne łaski w nadchodzącym tygodniu. Natomiast ludzi chorych i starszych, którzy nie mogą być z nami w świątyni, pozdrawiamy i łączymy się z nimi w modlitwie.