Ogłoszenia Parafialne - 17.05.2020

Utworzono: sobota, 16, maj 2020 ks. Zbyszek

1. Przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną. Jest to trzecia niedziela miesiąca, dlatego ofiary składane na tace są przeznaczone na dalsze prace remontowe przy naszej świątyni.

2. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny codziennie o godz. 18.00.

3. Jutro w poniedziałek, 18 maja, w setną rocznicę urodzin św. Jana Pawła II będziemy się modlić o beatyfikację rodziców Papieża Jana Pawła II, Emilii i Karola Wojtyłów, których proces beatyfikacyjny niedawno się rozpoczął, dziękując za wychowanie św. Polaka. W tym dniu uroczystej Mszy św. o godz. 18.30 przewodniczył będzie Ks. Biskup Ordynariusz Grzegorz Kaszak. Zapraszamy Parafian do wspólnej modlitwy.

4. W poniedziałek, wtorek i środę przed Wniebowstąpieniem Pańskim przypadają dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli.

5. W piątek, 22 maja, rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6. Również piątek obchodzimy wspomnienie św. Rity z Cascia, zakonnicy.

7. W przyszłą niedzielę, 24 maja, będziemy obchodzić uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

8. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary, które zostały przesłane na konto parafialne w okresie niemożności przyjścia do świątyni.

9. Od dzisiaj zgodnie z nowymi wytycznymi Rządu RP w górnym kościele może przebywać jednorazowo 150 osób, a w dolnym – 34.

10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: naszego tygodnika parafialnego „Święty Wojciech”, „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”, w których warto przeczytać artykuły poświęcone św. Janowi Pawłowi II.

11. Pozdrawiamy wszystkich naszych Parafian w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, życząc zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Niech Matka Boża Jaworznicka ma nas w swojej przemożnej opiece.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Friday the 5th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©