Ogłoszenia Parafialne - 11.08.2019

Utworzono: niedziela, 11, sierpień 2019 ks. Zbyszek

1. Przeżywamy XIX Niedzielę Zwykłą w roku liturgicznym. Dziś o godz. 19.00 spod sklepu „Rolnik wyjazd do Częstochowy na nocne czuwanie.

2. W wtorek, 13 sierpnia, po Mszy św. o godz.18.30 zapraszamy na kolejne w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.

3. W czwartek, 15 sierpnia, uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.30. Po Mszach św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. W tym dniu Kancelaria Parafialna będzie nieczynna.

4. W piątek, 16 sierpnia, przypada III piątek miesiąca. Z tej racji wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 7.30 i całodzienna adoracja.

5. W przyszłą niedzielę, 18 sierpnia, o godz. 14.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu chrztu św.

6. Także w przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na naprawienie skutków wyrządzonych przez wyładowania atmosferyczne.

7. Zachęcamy, by w okresie wakacji i urlopów więcej czasu poświecić na modlitwę, czytanie Pisma Świętego oraz książek i czasopism religijnych. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” warto przeczytać o sile modlitwy Pielgrzymów zdążających na Jasną Górę.

8. Pamiętamy w modlitwie i gorąco pozdrawiamy chorych i starszych, którzy nie mogą być z nami w świątyni. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Jaworznickiej. A Gościom przybyłym do naszej Kolegiaty i Drogim Parafianom życzymy wszelkiego dobra od Boga i ludzi.

9. Pomódlmy się w intencji naszych Pielgrzymów z Grupy Złotej, którzy w najbliższy wtorek dotrą na Jasną Górę, niech Pani Jasnogórska wyprosi dla nich potrzebne łaski: Pod Twoją obronę…

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Monday the 16th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©