Ogłoszenia Parafialne - 04.11.2018

Utworzono: sobota, 03, listopad 2018 ks. Zbyszek

1. Przeżywamy XXXI Niedzielę Zwykłą. O godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo ze zmianą tajemnic różańcowych.

2. We wtorek, 6 listopada o godz. 17.00, spotkanie Koła Misyjnego i Polskiego Związku Kobiet Katolickich w dolnym kościele w sali nr 3.

3. W piątek, 9 listopada w liturgii przeżywać będziemy, święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, Matki Kościołów całego świata.

4. Również w piątek o godz. 18.00 zapraszamy Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, w czasie którego będziemy się modlić w intencji tych, którzy oddali życie w obronie Ojczyzny z racji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości.

5. W najbliższy piątek o godz. 16.00 w sali ks. Kowalczyka obędzie się spotkanie Zelatorów Żywego Różańca. W ramach spotkania odbędzie się projekcja filmu pt. „Fatima. Ostatnia tajemnica”. Dlatego na to spotkanie zapraszamy nie tylko Zelatorów, ale wszystkie członkinie i członków Żywego Różańca oraz wszystkich, którzy chcą zobaczyć ten wyjątkowy film.

6. W niedzielę, 11 listopada przeżywać będziemy 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości. O godzinie 9.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji naszej Ojczyzny z udziałem władz miasta i pocztów sztandarowych różnych instytucji. Serdecznie zapraszamy na tę niezwykle uroczystą Mszę Świętą wszystkich mieszkańców Jaworzna.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, a szczególnie naszego tygodnika parafialnego „Święty Wojciech”, w którym polecamy artykuł: „Czego oczekują od nas nasi zmarli?” Natomiast w „Gościu Niedzielnym” możemy przeczytać o tym, czy trzeba śmiertelnie bać się śmierci, a w „Niedzieli” warto przeczytać artykuł „Musi wyboleć do końca”, czyli jak przetrwać żałobę.

8. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask. Wszystkim Parafianom i Gościom niech Matka Boża Jaworznicka wyprasza potrzebne łaski w nadchodzącym nowym tygodniu. Natomiast ludzi chorych i starszych, którzy nie mogą być z nami w świątyni, pozdrawiamy i łączymy się z nimi w modlitwie.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Saturday the 20th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©