Ogłoszenia Parafialne - 15.04.2018

Utworzono: sobota, 14, kwiecień 2018 ks. Grzegorz P.

1. Przeżywamy trzecią Niedzielę Wielkanocną. Rozpoczynamy X Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: „Weźmijcie Ducha Świętego”.

2. Dzisiejsza niedziela to także trzecia niedziela miesiąca, ofiary składane na tace są przeznaczone na prace remontowe przy naszej świątyni.

3. Dzisiaj o godz. 14.00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego.

4. Klub Inteligencji Katolickiej oraz Teatr Sztuk w Jaworznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na konferencje ks. Wacława Królikowskiego pt. „Św. Ignacy Loyola uczy nas modlitwy”, które odbędą się 17 i 24 kwietnia (wtorek) w sali teatralnej przy ul. Mickiewicza 2.

5. W środę, 18 kwietnia po Mszy świętej o godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie Akcji Katolickiej. Temat spotkania: „Duch Święty duszą Kościoła”.

6. W piątek, 20 kwietnia wypada trzeci piątek miesiąca. Po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja. O godz. 10.00 Akcja Katolicka  zaprasza do wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu.

7. Także w piątek, 20 kwietnia zapraszamy na Wieczór Uwielbienia. O godz. 18.30 Msza święta, po niej adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie w sali ks. Kowalczyka.

8. We wtorek 17 kwietnia i w piątek 20 kwietnia o godz. 19.00 odbędą się próby przed Pierwszą Komunią Świętą dla dzieci i rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 1.

9. Wspólnota Wiara i Światło „Dominki Bis” składa serdeczne podziękowania za modlitwę, życzliwe słowa oraz wsparcie finansowe okazane podczas ubiegłej niedzieli. Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na wakacyjny wyjazd członków wspólnoty i bieżące potrzeby.

10. W sobotę, 28 kwietnia nasza parafia organizuje wyjazd do Bazyliki Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach na Beatyfikację Sługi Bożej Hanny Chrzanowskiej. Hanna Chrzanowska była krakowską pielęgniarką, opiekującą się ze szczególnym oddaniem ciężko chorymi w ich domach, o której kard. Karol Wojtyła wspomniał, że była dla niego "ogromną pomocą i oparciem". Zapisy na wyjazd w kancelarii parafialnej.

11. Chorych pozdrawiamy i zapewniamy o naszej modlitwie. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia, Bożego błogosławieństwa  i opieki Matki Bożej Jaworznickiej.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Friday the 19th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©