Intencje Mszalne od 05.11 do 11.11

Utworzono: sobota, 03, listopad 2018 ks. Paweł

Intencje Mszy św. na najbliższy tydzień:

PONIEDZIAŁEK (5 listopada)

6.00   + Edward Brzóska – od szwagra Romana

6.30   1) + Tadeusz Wnęczak – od pracowników MOPS w Jaworznie

          2) + Zofia Mucha – od siostry Teresy z rodziną

7.00   + Krzysztof Mąka – od kuzyna Jarka

7.30   + Danuta Kamińska – od syna z rodziną

8.00   + Józef Pietryka – od żony i dzieci

18.30 1) ++ za zmarłych – gregorianka  

          2) ++ Janina i Hubert Uramowicz

 

WTOREK (6 listopada)

6.00   + Lech Pniak – od córki Ani    

6.30   1) ++ Rozalia, Stanisław, Józef i zm. z rodz. Pilch i Ćwierz

          2) + Jan Urban – od siostry Marysi  

7.00   + Roman Sysła – od sąsiadów syna Józefa ze Szczecina  

7.30   ++ Agnieszka i Aleksander Drozd (r.śm.)

8.00   + Elżbieta Chmielewska (1 r.śm.) – od sąsiadów z ul. Gliniana 2  

18.30 1) ++ za zmarłych – gregorianka  

          2) W intencji Misji

 

ŚRODA  (7 listopada)

6.00   + Władysława Palka – od syna i synowej

6.30   1) + Andrzej Siemieniako – od kuzyna Józefa Król z rodz.   

          2) + Edward Patyk – od wnuków i prawnuczka   

7.00   + Maria Kozik – od bratanicy Krystyny Pindel z rodz.

7.30   + Stanisław Kaszuba (1 r.śm.) – od córki i syna z rodzinami

8.00   + Antoni Janik – od wnuczki z mężem

18.30 1) ++ za zmarłych – gregorianka  

          2) Msza zbiorowa za żyjących

O zdrowie, Boże bł. opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla:

- Bogusława Kocoń z racji 20 rocz. abstynencji

- Jadwigi

- Małgorzaty o szczęśliwą operacje – od mamy

- Marcela

 

CZWARTEK (8 listopada)

6.00   + Stanisław Kluj – od Teresy Nekrzyckiej i rodz. Świątek  

6.30   1) ++ Stefania i Stanisław Darosz; Maria, Anna, Wojciech Mastaj

          2) ++ Anna i Stanisław Zychewicz

7.00   + Władysława Kozieł – od swatowej Danuty i Jadwigi  

7.30   + Tadeusz Wnęczak – od pracowników MOPS w Jaworznie

8.00   + Dariusz Gajda (3 r.śm.)

18.30 1) ++ za zmarłych – gregorianka  

          2) + Stanisław Pajor (10 r.śm.)

 

PIĄTEK (9 listopada)

6.00   + Edward Brzóska – od Roberta z rodziną  

6.30   1) + Jan Urban – od siostrzenicy Anny z mężem Januszem

          2) + Agnieszka Giza – od rodziców, siostry Tomasza i Marka

7.00   + Andrzej Siemieniako – od kuzyna Ryszarda z rodziną    

7.30   ++ Ludwika i Alojzy Kot – od córki Anieli  

18.30 1) ++ za zmarłych – gregorianka  

          2) ++ za zmarłe członkinie z Róży św. Jadwigi i zm. z ich rodzin

 

SOBOTA (10 listopada)

6.00   + Krzysztof Mąka – od kuzyna Dariusza z żoną i dziećmi

6.30   1) + Lech Pniak – od chrześnicy Beaty z rodziną  

          2) + Hubert Sikora (10 r.śm.)

7.00   + Patryk Kowalczyk – od Anny i Józefa Szeliga

7.30   + Aleksander Waligóra (10 r.śm.) – od żony

8.00   ++ Kazimierz Jamróz (17 r.śm.) z rodzicami  

18.30 ++ za zmarłych – gregorianka   

 

NIEDZIELA (11 listopada)

6.00   Za Parafian

7.30   1) ++ za zmarłych – gregorianka

          2) ++ zm. członkinie Róży św. Maksymiliana i ich rodzin   

9.00   1) W INTENCJI OJCZYZNY  

          2) ++ Alicja i Władysław Mikołajczak

10.30 + Stanisława Dziubaczka – od córki Asi z rodziną  

12.00 O zdrowie, Boże bł., i wszelkie potrzebne łaski dla:

- Bruna Dubiela z racji 1 rocz. urodzin  od rodziców

- Aleksandry Dybczyk z racji 18 rocz. urodzin – od dziadków     

16.00   + Zuzanna Góralczyk (4 r.śm.) – od rodziny

18.30 ++ Krystyna, Józef, Beata Borowiec

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Wednesday the 21st. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©