Intencje Mszalne od 29.10 do 04.11

Utworzono: sobota, 27, październik 2018 ks. Paweł

Intencje Mszy św. w najbliższym tygodniu:

PONIEDZIAŁEK (29 października)

6.00   + Jerzy Piecuch – od żony

6.30   1) + Andrzej Siemieniako – od kuzynki Grażyny z rodziną

          2) + Bogdan Byrczyk – od żony i dzieci

7.00   + Edward Brzóska – od Barbary z mężem    

7.30   + Jan Urban – od siostrzenicy Doroty

8.00   + Tadeusz Wnęczak – od pracowników MOPS w Jaworznie

18.30 1) + Danuta Kamińska – msza gregoriańska 29

          2) + Krzysztof Mąka – od kuzynek Bernadety i Asi z mamą

 

WTOREK (30 października)

6.00   + Jerzy Piecuch – od syna Tomka z rodz.   

6.30   1) + Edward Patyk – od brata z żoną i rodziną

          2) + Edward Patyk – od żony i synów z rodzinami  

7.00   + Maria Kozik – od Danuty i Jana Kościelnych

7.30   + Marta Bednarowicz – od Marcina i Darii Polak z dziećmi

8.00   + Zofia Mucha – od rodziny Koconiów

18.30 1) + Henryk Głowacki (1 r.śm.) – od żony i dzieci z rodzinami; ++Stefania, Paweł, Piotr Magdycz, Anna Michał Czynadel   

          2) + Danuta Kamińska – msza gregoriańska 30 (ostania)

 

ŚRODA  (31 października)

6.00   + Jerzy Piecuch – od córki Justyny z rozdziną

6.30   1) + Tadeusz Wnęczak – od pracowników MPOS w Jaworznie  

          2) + Lech Pniak – od córki Kasi i Pawełka  

7.00   + Roman Sysło – od syna Józefa z rodziną

7.30   + Jerzy Drabik (10 r.śm.) – od mamy

8.00   + Bogdan Żak (6 r.śm.)

18.30 1) O Boże bł., opiekę Matki Bożej dla Pawła Jędruszek z racji 18 rocznicy urodzin

          2) + Maria Cieślawska (30 r.śm.)- od córki i syna

          3) ++ Kazimiera i Franciszek Ogórek – od swatowej

 

CZWARTEK (1 listopada)

6.00   1) + Zygmunt Wengler (10 r.śm.)

          2) ++ Anna i zm. jej rodzicie      

7.30   ++ za zmarłych – gregorianka  

9.00   + Maria Badzioch (14 r.śm.)

9.30   cm. Wilkoszyn ++za zmarłych

10.30 + Jacek Kadłuczka (2 r.śm.)

12.00 + Aniela Strzelec – od męża

14.00 cm. Pechnik ++za zmarłych

18.30 O powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii oraz w intencji księży i sióstr pracujących w naszej parafii – od Bractwa Różańcowego

 

PIĄTEK (2 listopada)

6.00   + Władysław Boroń

7.30   ++ za zmarłych – gregorianka   

9.00   + Władysław Drabik – od żony    

10.30 ++ Anna i Stanisław Drzewniak

15.00 cm. Pechnik ++za zmarłych  

17.00 1) Wynagradzająca NSPJ

          2) + Franciszek Boba (26 r.śm.)

18.30 1) ++ Mirosław Ciołczyk, Leon Obtułowicz

          2) Msza zbiorowa za zmarłych.

Od uczestników pogrzebu:

+Sylwia Bujniak; +Janina Głąbik; +Ryszard Nowos; +Michał Kupny; +Tomasz Żak; Sebastian Korbik; +Waldemar Drabik; +Irena Kaczor; +Kazimierz Jura; +Stanisława Dworek; +Józefa Szimseimer; +Weronika Stryszowska; +Helena Bubak; +Adam Pietrzak; +Maurycy Grochulski; +Julian Zatorski; +Maria Budak; +Władysława Chowaniak; +Aleksandra Górowska; +Emilia Dziadur; +Piotr Mizerski; +Stanisława Orzeł; +Adolf Nowak;+Jadwiga Ślusarz; +Janusz Wieczorkowski; +Władysław Krupa; +Zbigniew Baszak; +Stanisław Pękała; +Marek Nowak; +Irena Nowak; +Monika Bem; +Kazimiera Cebula; +Stanisław Filipczak; +Marian Sugier; +Emilia Wójcik; +Marek Knapik

Za dusze w czyśćcu cierpiące; +Jerzy Piecuch – od Józefa i Elżbiety Duchnik z Pasierbca; +Henryka Stachończyk – od dyrekcji i pracowników SP nr 6 w Jaworznie; + Eugeniusz Melczyk – od rodziny Kaniów i Leksów; +Andrzej Gurgul – od rodziny Mrózków ze Świdnika; ++Stefania, Rudolf, Jerzy Pędzikiewicz – od córki Grażyny z rodz.; +Teresa Sowa- od pracowników Urzędu Skarbowego w Jaworznie; + Józef Nowak – od wnuczki Kasi z mężem i prawnuczką; +Janina Stepa – od sąsiadów; +Irena Kędra – od rodziny Górów z Bogucic; +Ludwik Chwirut – od koleżanek i kolegów córki; +Franciszek Helbin – od Wiktorii i Tadeusza Wolak; +Andrzej Zemła – od wnuczki Ani z mężem; +Zdzisław Trzetrzelewski – od Małgorzaty Knych z rodziną; +Marceli Rokowski – od siostry Józefy Kwiatkowskiej i Rozalii Szarek z Podolsza; +Alicja Dębecka – od Mirosława Gębarowskiego; +Zdzisław Capiga – od sąsiadów z bliku z ul. Glinianej 2; +Ludwika Iskierka; +Krzysztof Jarek i zm. rodzice i siostra

 

SOBOTA (3 listopada)

6.00   ++ Władysława i Marian Leyko, Filemona Paciorkowska

6.30   1) + Janina Kwasek (3 r.śm.) – od córki Barbary z rodziną i syna Janusza

          2) + Edward Cieślik (2 r.śm.) – od żony

7.00   ++ Józefa i Władysław Kukiełka

7.30   ++ Teodor, Cecylia, Teodor, Alicja Głąb

8.00   Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP z prośbą o opiekę i łaski – od Bractwa Różańcowego

18.30 ++ za zmarłych – gregorianka

 

NIEDZIELA (4 listopada)

6.00   Za Parafian

7.30   1) ++ za zmarłych – gregorianka

          2) ++ Anna i Stanisław Grudzień – od córki z rodziną  

9.00   1) ++ Cecylia i Mieczysław Koczur

          2) ++ Józef, Rozalia, Zofia, Edward, Stanisław Bajorek; Aniela i Jan Wszołek; Anna i Antoni Nowak; Anastazja, Franciszek, Stanisław, Józef, Zofia, Julia, Stanisława Szczecina, Mieczysław Zieliński

10.30 1) + Stanisław Domasik – od rodziny

          2) + Agnieszka Głowacz (1 r.sm.) – od męża, mamy, brata i teściowej   

12.00 ++ zm. członkinie Róży św. Antoniego z Padwy    

16.00 ++ za dusze w czyśćcu cierpiące

18.30 + Józefa Ciupek (r.śm.) – od córki

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Wednesday the 21st. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©