Intencje Mszalne od 02.04 do 08.04

Utworzono: sobota, 31, marzec 2018 ks. Paweł

Intencje Mszy św. na najbliższy tydzień:

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY (2 kwietnia)

6.00   + Aniela Strzelec- od męża

7.30   1) + Władysław Drabik (1 r.śm.) – od żony

          2) + Andrzej Nieciąg (30 r.śm.) – od żony i córek z rodzinami

9.00   1) ++ Marian Witek (18 r.śm.) z rodzicami i teściami – od żony i dzieci

          2) + Ryszard Opoka – od zony i córki

10.30 ++ Stanisław (10 r.śm.), Maria i ich syna Stanisław Tyrańscy – od córek z rodzinami

12.00 + Zofia Kowalczyk – od męża i córek z rodzinami

16.00 + Franciszek Legutko – od chrześniaka Marcina

18.30 ++ Edward Fortuna; Maria, Józef, Zbigniew Polańscy

 

WTOREK (3 kwietnia)

6.00   + Stanisław Cieżak – od kuzynki Eli z rodz.

6.30   1) + Kazimiera Burek – od męża Władysława

          2) + Krystyna Dudek (10 r.śm.)

          3) + Józef Bąk – od siostry Stefanii z rodz.

          4) + Aleksandra Bolek – od szwagra Stanisława ze Strzegomia

7.00   + Renata Siewiert – od Teresy i Antoniego Bochenek

7.30   + Ryszard Koszowski – od siostrzenicy z rodz.  

8.00   ++ Stefania i Józef Skupień – od siostry i siostrzenicy z rodz.

18.30 1) W intencji misji  

          2) + Józefa Perończyk (20 r.śm.) – od rodziny

 

ŚRODA  (4 kwietnia)

6.00   + Stanisław Cieżak – od cioci Ani z Kazimierzy Wielkiej  

6.30   1) + Józefa Jakubiec – od ss. Nazaretanek z Rabki Zdrój  

          2) ++ Maria i Zdzisław Fila; Bolesław Dziadkowiec z rodzicami

7.00   + Eugeniusz Ficek – od żony z dziećmi

7.30   1) ++ Zofia i Józef Śliwińscy

          2) + Albina Jaworek – od rodziny Jochymków

8.00   + Jan Wędzicha (3 r.śm.) – od żony, córki Aldony i syna Dariusza z rodzinami

18.30 1) + Andrzej Rojek (18 r.śm.)

          2) Msza Zbiorowa za żyjących.

          - o światło Ducha Świętego i bł. dla papieża i całego Kościoła

          - dziękczynno – błagalna w intencji rodzin, które przyjęły figurkę Matki Bożej Fatimskiej z ul. Bocznej

          - w pewnej intencji

          -  dziękczynno – błagalna w intencji rodzin, które przyjęły figurkę Matki Bożej Fatimskiej z ul. 11 Listopada 6

 

CZWARTEK (5 kwietnia)

6.00   1) + Stanisław Cieżak – od brata Janka z rodz.

          2) + Aleksandra Bolek – od siostrzenic Teresy i Haliny z rodz. ze Strzegomia   

6.30   1) + Józefa Jakubiec – od rodz. z Bielska

          2) + Władysław Kidoń (r.śm.)

          3) + Józef Bąk – od Krzysztofa Knapczyka z rodz.  

7.00   + Tadeusz Drelich (6 r.śm.) – od żony, syna, córki z rodziną

7.30   + Renata Siewiert – od chrześniaka Krzysztofa Bochenka z żoną  

8.00   + Krystyna Barańska – od dzieci z rodzinami

18.30 1) O powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii oraz w intencji księży i sióstr pracujących w naszej parafii – od Bractwa Różańcowego  

          2) + ks. Leszek Kościelny (28 r.śm.)

 

PIĄTEK (6 kwietnia)

6.00   + Stanisław Cieżak – od siostry Ireny

6.30   1) + Antoni Szkarłat – od rodz. Kościelny   

          2) + Józefa Jakubiec – od Akcji Katolickiej św. Wojciecha

7.00   + Jerzy Załuski – od sąsiadów z klatki

7.30   ++ Janina i Andrzej Marzec (r śm.)

8.00   + Agata Merchut (20 r.śm.) – od córki z rodz.

17.00 Wynagradzająca NSPJ – od Róż Różańcowych

18.30   Msza Święta zbiorowa za zmarłych.

Od uczestników pogrzebu:

+ Andrzej Stasiowski; +Patryk Kowalczyk i Krystyna Pizło; +Edward Brzózka; +Mirosław Król; +Marian Kamiński; +Wiesław Dzienis; +Antoni Paździora; +Wiesława Madyda; +Helena Gawęcka; +Aleksandra Bolek; +Kinga Mentel; +Władysława Dębecka; +Eugeniusz Boś; +Stanisława Curyło; +Wiesław Klimek; +Adam Szemla; +Jan Urban; +Roman Sysło; +Małgorzata Michacz; +Eleonora Opalińska; +Andrzej Langier; +Mirosława Musiał; +Helena Kapuścik; +Władysława Kozieł; + Maksymilian Makowski; +Lech Pniak; +Zbigniew Kuśnierczyk; +Krystyna Legrand; +Alicja Kocot; +Mieczysława Stus; +Jadwiga Żuradzka; +Lech Kwiatkowski; +Irena Żbik; +Jerzy Nowak; +Roman Migdał; +Roman Paszek; +Andrzej Siemieniako; +Maria Bąk; +Irena Obtułowicz; +Artur Duchnik; +Jerzy Piecuch; +Renata Grelowska; +Stanisław Kluj; +Urszula Litko; +Antoni Surma; +Patryk Mazur; +Władysława Palka; +Agnieszka Giza; +Stanisław Serafin; +Andrzej Mrowiec; +Wanda Wojciechowska; +Stanisława Szczypa;

+za dusze w czyśćcu cierpiące; +Tadeusz Rutkowski – od sióstr z prowincji z Krakowa; +Przemysław Szyszka – od Anny i Dariusza Stopa; +Michał Piętka – od swatowej Leńczowskiej z Rajbrotu; +Henryk Głowacki – od Marii i Andrzeja Baran; +Stanisław Kaszuba – o0d Teresy Majka i Grażyny Matyjasik z rodz.; +Stanisława Tura (4 r.śm.) – od córki z rodzina; +Krzysztof Droździk – od sąsiadów; +Adam Grabowski – od żony; +Wiesław Kaletka – od rodz. Juszczyków i szwagra Andrzeja; +Feliksa Cieślak – od Stanisławy Stańczyk; +Danuta Lorenc – od swatów z Gilowic z córka Justyną; +Danuta Kamińska – od pracowników wodociągów; +Edward Flak – od Agnieszki z rodz; +Tadeusz Wnęczak – od kolegów i przyjaciół z byłego przedsiębiorstwa robót górniczych w Mysłowicach; +Waldemar Radomski – od koleżanek i kolegów z Urzędu Miejskiego; +Janina Machała – od Mierznów i Machałów z Rogorzyc; +Ludwika Iskierka – od rodziny; ++ za zm. z rodz. Dreszer; +Mirosław Chajdaś – od rodziny; ++ Irena i Tadeusz Zelek – od dzieci i wnuków; +Wioleta Talarczyk (1 r.sm.); +Mirosław Greloch (1 r.śm.) – od żony i jej rodziny; +Józefa Ćwiąkała – od sąsiadów z bloku;

 

SOBOTA (7 kwietnia)

6.00   + Kazimiera Malina (6 r.śm.)   

6.30   1) ++ Antonina, Kazimierz Malina (17 r.śm.) – od żony i córek z rodzinami

          2) ++ Janina, Henryk i Łukasz Wąsowicz

7.00   + Leon Obtułowicz (35 r.śm.)

7.30   + Zenon Kożuch – od bratanicy Agnieszki z rodz.  

8.00   Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi z prośbą o opiekę i łaski – od Bractwa Różańcowego

18.30 + Józefa Kasprzycka – od rodz. Waligóra  

 

NIEDZIELA (8 kwietnia)

6.00   Za Parafian

7.30   1) + Krzysztof Ostachowski (6 r.śm.) – od żony i córki

          2) + Leokadia Niemczura (5 r.śm.) – od męża i dzieci

9.00   1) ++ Olga i Antoni Majcherczyk (10 r.śm.)

          2) ++ Helena i Mieczysław Konieczny - od córek

10.30 + Józef Bigaj – od Izy z Białej Podlaskiej

12.00 1) ROCZKI

          2) Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski w dalszym życiu:

          -  z okazji 50 rocz. ślubu Urszuli i Tadeusza Kulig

          - z okazji 45 rocz. ślubu Sabiny i Jerzego

16.00 + Jerzy Bosek – od odmawiających różaniec

18.30 ++ Eugeniusz Trojan, Wiktoria Bieniek (11 r.śm.)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Monday the 16th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©