Intencje Mszalne od 12.03 do 18.03

Utworzono: sobota, 10, marzec 2018 ks. Paweł

Intencje Mszy św. na najbliższy wielkopostny tydzień:

PONIEDZIAŁEK  (12 marca)

6.00   1) + Maria Kowal - msza gregoriańska 13

          2) + Józef Bąk – od Anny i Józefa Bednarczyk z rodziną

6.30   1) + Stanisław Cieżak – od brata Tadeusza i Barbary z Moniką

          2) + Józefa Jakubiec – od pracowników laboratorium

          3) + Jan Łapuszek (1 r.śm.) – od córek z rodzinami

7.00   + Zenon Kożuch – od Marka i Teresy Sumera z rodziną

7.30   + Renata Siewiert – od Pawła i Edyty Wojciechowskich

8.00   + Anna Stańdo-Jachta – msza gregoriańska 13

18.30 1) Za matki oczekujące potomstwa

          2) + Maria Kucharska – msza gregoriańska 30 (ostatnia)

 

WTOREK (13 marca)

6.00   + Maria Kowal - msza gregoriańska 14

6.30   1) ++ Zygmunt Śliwiński (25 r.śm.) i jego rodzice – od żony i dzieci

          2) + Władysława Kurek (6 r.śm.) – od męża i córek z rodz.

          3) + Aleksandra Bolek – od męża z rodziną

7.00   + Krystyna Kusion – od męża

7.30   + Kazimierz Najman – od swatowej

8.00   + Anna Stańdo-Jachta – msza gregoriańska 14

18.30 1) W intencji Ojczyzny, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych

          2) ++ Józefa i Antoni Gwóźdź

 

ŚRODA  (14 marca)

6.00   1) + Maria Kowal – msza gregoriańska 15

          2) + Aleksandra Bolek – od wnuka Daniela z Pauliną i prawnuki  

6.30   1) + Stanisław Cieżak – od chrześniaka Michała z Mszany Dolnej

          2) + Gizela Kolka – od najbliższych koleżanek

7.00   + Jerzy Załuski – od córki Marty z rodziną

7.30   1) + Józefa Kasprzycka – od rodz. Krystyny Dubiel

          2) + Kinga Mentel – od koleżanek i kolegów z LO nr 1

8.00   + Mieczysław Leszczyński – od rodziny

18.30 1) + Anna Stańdo-Jachta – msza gregoriańska 15

          2) + Ewa Kmak – od teściowej Wandy Kmak  

 

CZWARTEK (15 marca)

6.00   1) + Kazimierz Sroka (13 r.śm.)

          2) + Józef Bąk – od Marii i Jana Kania z Dąbrówki   

6.30   1) + Maria Kowal – msza gregoriańska 16

          2) + Stanisław Cieżak – od Piotra Cieżak z rodziną

          3) + Eugeniusz Boś – od pracowników Ośrodka Wczesnej Interwencji

7.00   + Jan Barnaś

7.30   + Janusz Sarna – od szwagra Piotra z żoną i dziećmi

8.00   + Ryszard Koszowski – od siostry z mężem

18.30 1) + Janina Stepulonek – od wnuczki z rodziną

          2) + Anna Stańdo-Jachta – msza gregoriańska 16

 

PIĄTEK (16 marca)

6.00   + Maria Kowal – msza gregoriańska 17

6.30   1) + Stanisław Cieżak – od Elżbiety i Waldemara Bogacz z rodz.  

          2) + Józefa Jakubiec – od rodz. Barczyków i rodz. Kompinga z Wadowic   

7.00   + Renata Siewiert – od Tomasza i Karoliny Wojciechowskich 

7.30   + Józef Truty – od żony i dzieci

8.00   ++ Julian, Maria, Marian Bania; Ryszard Koszowski

18.30 1) + Anna Stańdo-Jachta – msza gregoriańska 17

          2) + Leon Obtułowicz  

 

SOBOTA (17 marca)

6.00   + Maria Kowal – msza gregoriańska 18  

6.30   1) Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże bł., zdrowie dla Stanisława Grubel z racji 50 rocz. ur.

          2) ++ Elżbieta i Bronisław Szreder – od córki z rodziną

7.00   + Zbigniew Matter

7.30   1) W intencji ks. Zbigniewa z racji imienin – od Róż Różańcowych

          2) + Mieczysław Wrona (3 r.śm.)

8.00   + Anna Stańdo-Jachta – msza gregoriańska 18

18.30 + Zbigniew Mazur – od żony i dzieci

 

NIEDZIELA (18 marca)

6.00   Za Parafian

7.30   1) + Franciszek Badzioch (12 r.śm.)

          2) + Maria Kowal - msza gregoriańska 19

9.00   1) + Klaudia Seweryn (5 r.śm.) – od rodziców, siostry, dziadków i reszty rodziny

          2) + Adam Archamowicz (8 r.śm.) – od żony i dzieci z rodzinami    

10.30 + Anna Stańdo-Jachta – msza gregoriańska 19

12.00 +Franciszek Legutko – od syna Marcina z rodziną

14.00 CHRZTY

16.00 ++ Janina i Michał Tabor         

18.30 Msza Święta zbiorowa za zmarłych:

+Tadeusz Rutkowski – od Teodory ; +Przemysław Szyszka – od rodziny Piszczek; +Antoni Szkarłat – od Janiny i Mariana Widz ze Sopotni Wielkiej; +Tomasz Kaczmarczyk – od koleżanek i kolegów z klasy; +Janina Stepulonek – od Roberta Kasprzyckiego z żoną i dziećmi; +Stanisław Cieżak – od Małgorzaty i Grzegorza Wietrzyk z rodz; +Michał Piętka – od córki Marii i zięcia Jana Leniczowskich i dzieci; +Ludwik Godzik – od córki Barbary; +Henryk Głowacki – od wnuczki Klaudii z rodziną; +Stanisław Kaszuba – od Franciszka Głogowskiego z rodz.; +Grzegorz Sucheta – od żony i dzieci; +Wiesław Kaletka – od Heleny Jaszczyk ze Szczygłowa; +Jan Jurkowski (7 r.śm.) – od żony i dzieci; +Feliksa Cieślak – od sąsiadów z ul. Cyprysowej 5ABC; +Andrzej Sobieniowski (1 r.śm.) – od koleżanek Stasi; ++Tadeusz Szymon Nadziejko; +Danuta Lorenc – od przyjaciół z VIII C; +Jerzy Kempka – od sąsiadów z klatki; ++ Zuzanna i Jan Kowalczyk – od córek z rodzinami; +Maria Pawlak (2 r.śm.) – od córki; +Maria Kozik – od Jadwigi i Jana Dybał z rodz.; +Henryk Deloch – od sąsiadów z klatki; +Edward Flak – od Marii; +Marian Kamiński – od córki Krystyny z mężem i rodziną; +Waldemar Radomski – od koleżanek i kolegów z Urzędu Miejskiego; +Stanisław Mróz – od sąsiadów z bloku; +Wiesław Pędrak – od teściów; +Janina Machoła – od córki Wiesławy z rodz.; +Stefan Pżonka – od wnuczki Iwony z rodziną; +Wiesława Madyda – od synów z rodzinami; +Marta Bednorowicz – od Bogumiły i Artura Błas z córkami; +Ludwika Iskierka – od córki; +Józef Zymonik – od sąsiadów z bloku; +Dariusz Przeorski (7 r.śm.) – od mamy; +Eleonora Opalińska – od córki Ireny z rodz. ;+Zbigniew Kuśnierczyk – od kolegi Stanisława Bargieła z rodz.;+Alicja Kocot – od córki, zięcia i wnuka; +Lech Pniak – od Moniki Krężołek i Marii i Piotra Zając; +Jadwiga Żuradzka – od koleżanek i kolegów z Elvity; +Roman Paszek – od syna Artura z rodz.;+Krystyna Legrand – od sąsiadów;

++ Jan Marek Figiel, Władysław Maria Mulka i zm z rodz.; +Teofil Kożuch (1 r.śm.) – od rodziny; +Kazimierz Glinka (2 r.śm.) – od żony i dzieci z rodzinami;

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Tuesday the 24th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©