Wyrusz ze "Złotą"

Utworzono: poniedziałek, 13, lipiec 2015 Patryk Ptasiński

Już niedługo wyruszy XVII Młodzieżowa Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W dniach od 8 do 13 sierpnia pielgrzymować będziemy pod hasłem „Nawracajcie się i wierze cię w Ewangelię". Zachęcamy do uczestnictwa w tych rekolekcjach w drodze.

Pierwszy nocleg pątnicy tradycyjne spędzą w olkuskich rodzinach parafii Dobrego Pasterza. Kolejny nie będzie, jak do tej pory, w Ryczowie, ale w pobliskiej Pilicy. Następne noclegi pozostaną bez zmian. Na pielgrzymów, którzy przychodzą po całodziennej wędrówce na miejsce noclegu, czekać będzie ciepły posiłek oraz przygotowane namioty, w których spędzą noc. Każdego dnia wieczorem można będzie adorować Najświętszy Sakrament w specjalnie przygotowanym do tego miejscu, a dzień kończyć się będzie wspólnym odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego. Trasa pielgrzymki pozwala na zwiedzenie pięknych miejsc Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Warto wspomnieć też o sponsorach naszej grupy, którzy co roku wspierają nas i pomagają nam w organizacji pielgrzymki.

Już dzisiaj zachęcamy do podjęcia trudu pielgrzymowania. To prawdziwy czas łaski, który możesz przeżyć wraz ze wspólnotą. Obowiązkowe spotkanie organizacyjne odbędzie się 6 sierpnia 2015 roku. Rozpoczynamy Mszą świętą o godzinie 18.30. Koszt pielgrzymki 90 zł.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

#1 mini-wspomnieni a ZłotejMarek 2015-07-11 00:33
Monday the 24th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©