Pielgrzymka do Fatimy i Santiago de Compostela '2019

Utworzono: piątek, 08, marzec 2019 ks. Zbyszek
Bardzo serdecznie zapraszamy na samolotową pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w dniach od 20 do 27 czerwca 2019 r. Zapewniamy wiele wrażeń duchowych i wzrokowych. Ponizej prezentujemy program pielgrzymki i świadczenia z nią związane. 1 DZIEŃ: Wylot do Lizbony. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do hotelu w FATIMIE. POBYT W SANKTUARIUM PRZEZNACZONY NA INDYWIDUALNE SKUPIENIE. Wieczorem procesja ze świecami. Obiadokolacja i nocleg.

3 DZIEŃ: Śniadanie w formie pakietu. 4.00 Wyjazd do SANTIAGO DE COMPOSTELA. Nawiedzenie Sanktuarium św. Jakuba. Udział w mszy św. Pielgrzyma. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg

4 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do NAZARÉ położonego przy przepięknej, szerokiej, piaszczystej plaży nad rozległą zatoką otoczoną stromymi skałami. DZIEŃ PRZEZNACZONY NA WYPOCZYNEK . Obiadokolacja i nocleg.

5 DZIEŃ: Śniadanie.10.00 Różaniec w Kaplicy Objawień następnie 11.00 Msza św. na placu.

Po południu droga Krzyżowa i spacer do VALINHOS – miejsca jednego z objawień oraz do ALJUSTREL -miejsca narodzin pastuszków. Obiadokolacja i nocleg.

6 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do BATALHA - zwiedzanie Klasztoru Santa Maria da Vitória - gotyckiego arcydzieła, zaklasyfikowanego do listy międzynarodowych dziedzictw kultury UNESCO, następnie przejazd do ALCOBAÇA – zwiedzanie imponującego opactwa zbudowanego przez zakon Cystersów. Następnie OBIDOS - urokliwe średniowieczne miasteczko z charakterystycznym zamkiem otoczonym murami obronnymi. Obiadokolacja i nocleg

7 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd na CABO DE ROCA-najbardziej wysunięty na zachód punkt lądu stałego Europy. Przejazd do LIZBONY- stolicy Portugalii: BELEM- Klasztor Hieronimitów, Wieża Belém, Pomnik Odkrywców. Obiadokolacja i nocleg.

8 DZIEŃ: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do LIZBONY. Zwiedzanie dolnego miasta Plac Rossio, plac Comercio, Kościół św. Dominika. Następnie ALFAMA – najstarsza, położona na wzgórzu część Lizbony, Kościół św. Antoniego, Katedra, czas wolny Przejazd na lotnisko. Wylot do Polski.

W każdym dniu msza święta na rozpoczęcie dnia w Kaplicy objawień oraz na zakończenie dnia udział w Różańcu i procesji ze świecami. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

ŚWIADCZENIA: Przeloty, objazd po Portugalii autokarem, noclegi w jednym hotelu***, śniadania i obiadokolacje, opieka doświadczonego pilota/przewodnika, opłaty związane z realizacją programu (bilety wstępów + przewodnicy miejscy, systemy do oprowadzania), ubezpieczenie, KL/NW, podatek VAT, składka TFG

Wyloty możliwe: z Katowic, Krakowa lub Wrocławia!!!

CENA: 2000 PLN+ 500EUR*

*1000PLN - zaliczka płatna przy zapisie, dopłata do całości na 30 dni przed wylotem.

UWAGA!!! Możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji - zwrot 100% . Przedmiotem ubezpieczenia są koszty rezygnacji podróży tj. z imprezy turystycznej lub biletu lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Saturday the 23rd. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©