Z Jaworzna do "Świętej Warmii"

Utworzono: piątek, 21, wrzesień 2018 ks. Zbyszek

W dniu 15 i 16 września 2018 roku odbyła się autokarowa pielgrzymko-wycieczka po Warmii,  zorganizowana przez Akcję Katolicką z naszej parafii pod przewodnictwem ks. Pawła Łajca. W programie było poznanie pięknej krainy, Ziemi Warmińskiej, wraz z jej cennymi ośrodkami kultu religijnego.

(...) Jesteśmy bardzo wdzięczni, organizatorom i sponsorom tej pielgrzymki. Szczególne podziękowania składamy Panu Radnemu Dawidowi Domagalskiemu i Zastępcy Prezydenta Pani Monice Bryl, którzy pomogli nam w realizacji tego wydarzenia, jak również przekazali materiały służące promocji naszego miasta we wszystkich odwiedzanych przez nas miejscach. (Fragment artykułu zamieszczonego naszym tygodniku "Święty Wojciech" nr 606).

Barbara Woźnica

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sunday the 26th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©