Pożegnanie ks. Konrada

Utworzono: wtorek, 26, sierpień 2014 ks. Dawid

IMG 0086W Uroczystość NMP Częstochowskiej, podczas Mszy św. wieczornej, której przewodniczył ks. Prałat, pożegnaliśmy ks. Konrada Mruka.

Po czterech latach pracy w naszej parafii ks. Konrad został mianowany przez ks. biskupa Grzegorza Kaszaka wikariuszem w parafii Najświętszego Zbawiciela w Przeginii. W podziękowaniach ks. Prałat wyraził swoją wdzięczność ks. Konradowi za jego gorliwą pracę, poświęcenie i dyspozycyjność. Prosił także, by nie zapominał o Jaworznie. W prezencie ks. Konrad otrzymał oprawione zdjęcie naszej kolegiaty.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

#1 Parafianie 2014-09-01 23:07
Dziękujemy Księdzu Konradowi za cztery lata pracy w naszej Parafii :-)
Wednesday the 19th. Affiliate Marketing. Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie
Copyright 2012

©